İpucu Makale satışı nasıl arttırılır ?

teknosayfam

0
Onaylı Üye
Katılım
22 Eylül 2017
Mesajlar
404
Reaction score
86
Konum
Kahramanmaraş
Makale satarak geçimini sağlayan on binlerce yazar var artık. Yazar sayısı artınca makale satışları da daha zor hale gelmiştir. Makale satışı arttırma yöntemlerinden bahsederek makale yazarlarına destek olmak istedim.

Makale satışı arttırma yöntemleri
Makale satışı arttırmak için dikkat edilmesi gereken hususları maddeler halinde özet olarak sıralamak istiyorum.

  1. Yazdığınız makaleleri teslim etmeden önce mutlaka en az iki defa gözden geçirin. Kelime ve noktalama hatalarını düzeltin.
  2. Makalenizi sesli şekilde okuyarak dikkatlice kulak verin, hoşunuza gitmeyen yerleri yeniden düzenleyin.
  3. Makale tamamen düzenlendikten sonra, teslim aşamasında makalenizin görsel olarak göze hoş görünmesini sağlayın. Başlıkları H1,H2,H3 olarak düzenleyin ve anahtar kelimeleri mutlaka bold ve altı çizili ya da italik olarak vurgulayın.
  4. Yazdığınız makalenin en alt kısmına iletişim bilgilerinizi ekleyin. Bunu alışkanlık haline getirin.
  5. Makaleyi teslim ettikten sonra revizelere açık olduğunuzu mutlaka bildirin.
  6. Makale satışı için kaliteli ve güvenli forum sitelerini tercih edin. İyinet.com bu konuda en iyilerden bir tanesidir.
  7. Toplu makale siparişi veren alıcıları takip edin. Mutlaka iletişime geçerek örnek çalışmalarınızı paylaşın. Örneğin 1000 makale siparişi veren bir firma, iyinet üzerinden bu alımı yapmak istiyor. Böyle firmaları mutlaka takibe alın. Ara ara tolu sipariş vermektedirler, bunlar sizin için harika fırsatlardır.
Makale satışı hakkında anlatacaklarım şimdilik bu kadar, siz de anlatımıma ekleme yapmak isterseniz yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Makale satışı yapan arkadaşlara hayırlı satışlar diliyorum.
 

ŞeMSi

Empatik
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Katılım
2 Haziran 2016
Mesajlar
788
Reaction score
112
Konum
Hatay
Çok teşekkürler. Makale satışını arttırmak için müşterilerle olan iletişime de dikkat etmek gerekir. Her zaman nazik ve anlayışlı olmak satıcılara avantaj sağlamaktadır.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
Üst