İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Makale Sitem Satılıktır. (www.yazarofisi.com)

yazarofisi.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar;

yazarofisi.com sitemi satıyorum. Bir ortaklık sonucu yazarofisi.com sitesini iki arkadaş açmıştık. Ancak arkadaşımın işleri sebebiyle ortaklığımızı bir süre önce bitirdik. Son 1 aydır bende yoğun olduğum için site ve siteye gelen makale siparişleri ile ilgilenemiyorum. Bu sebeple sitemi satmak istiyorum.

Sitenin potansiyel müşterileri vardır. Bugüne kadar makale hizmeti verdiğimiz her müşteriye saygılı ve seviyeli davrandık. Site işleyiş bakımından iyi durumdadır.

Hazır site aracı ile hazırlanmış bir site olan yazarofisi.com sitemin 203 günlük lisansı bulunmaktadır. 203 gün sonra 80 lira ödeyerek aynı domain ve veriler ile siteyi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Hazır site aracı ile yapıldığı için yazarofisi.com adresi üzerinde istediğiniz birçok değişikliği kolayca yapabilirsiniz.

Satış için düşündüğüm fiyatı merak eden ve ciddi alıcı olanların özel mesaj atmalarını rica ederim. Atacağınız özel mesajda kendi fiyat teklifinizi de belirtirseniz sevinirim.

NOT: Sitenin yazarları ve yazar adayları bulunmaktadır. Aynı zamanda hali hazırda müşteri bilgileri de siteyi alan arkadaşa verilecektir.

Sitenin yazarlara ödenen ücretten geriye kalan aylık ortalama karı 500 TL'dir.

Site adresi: www.yazarofisi.com

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5