İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Makale teklifleriniz

Berk Uçar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
Tatilde olacağımdan Kişisel bloguma zarttan zurtan hafif eğlenceli okuması zevki her konuda olabilir ortalama 100 kelime uzunluğunda makaleler yazdırıcam.

Ödeme: turkcell 11 tl

kaç adet makale yazacağınızı konu altından belirtirseniz sevinirim(teslim süresi 36 saat)

Xedal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
28.000 adet makalem var. Kendime ait.
her bir tanesini 50 kuruştan yazabilirim.
Ödeme peşin ve Banka Hesabıma EFT olarak gönderilmesi şartı ile..
Siz sadece kaç tane makale istediğinizi yazın. Örneğin 100 makale için 50 tl..
Bu makaleler hiç bir web sitesinde yoktur. Ben yavaş yavaş kendi bloguma atıyorum bu yazıları. Ücret veren olursa daha seri bir şekilde bu makaleleri sitenize yazarım, veya mail ile size gönderirim.
Saygılarımla

firatocal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aktüel konularla ilgili bir miktar makalem bulunmakta... hem kendi blogumda hem de diğer siteler için düzenli olarak yazmaya devam ediyorum...ben de tanesi 50 ila 80 kuruş arası yazabilirim... konuları kategorik olarak da belirleyebiliriz , tercih size kalmış... makalelerim hiç bir site ile paylaşılmamıştır... ücret için peşin , eft , paypal uygundur... ciddi yada hafif yazılar için pm den diğer sitelerde adımla çıkmış yazılarımı görebilirsiniz... anlaşılırsa düzenli olarak paylaşım sürdürülebilir... İyi çalışmalar dileğimle... Sevgi ve Saygılarımla...

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
28.000 adet makalem var. Kendime ait.
her bir tanesini 50 kuruştan yazabilirim.
Ödeme peşin ve Banka Hesabıma EFT olarak gönderilmesi şartı ile..
Siz sadece kaç tane makale istediğinizi yazın. Örneğin 100 makale için 50 tl..
Bu makaleler hiç bir web sitesinde yoktur. Ben yavaş yavaş kendi bloguma atıyorum bu yazıları. Ücret veren olursa daha seri bir şekilde bu makaleleri sitenize yazarım, veya mail ile size gönderirim.
Saygılarımla

Bir insan günde 10 makale yazsa, haftada 5 günden 50 makale yazsa, ayda 20 günden 200 makale yazsa... Senede 2400 makale ediyor.

Bu hesaba göre, 28.000 makale için 11,5 sene gerekiyor.
Günde 20 makale yazıldığı düşünüldüğünde ise bu süre 6 seneye iniyor.

Sen kaç senedir makale yazıp yazıp biriktiriyorsun?.. Uçurmuşlar gerçi seni :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5