İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Makale Yarışması

Turgut

0
Yasakli Uye
Reaction score
6
Merhaba arkadaşlar.
Sitem için kaliteli makale arıyorum. Bunun içinde en doğru olanın bir yarışma olacağı kanaatine vardım.

Konu : internetten para kazanma

Kurallar :

* Yarışmaya herkes sadece 1 makale ile katılabilir.
* Yarışmaya en fazla 10 kişi katılacaktır.
* Katılım 6 kişiden az olursa yarışma iptal olur.
* Makale özgün olacaktır.
* Dereceye giren makaleleri ben seçeceğim. Katılan herkesin yarışma sonuçlarına saygı göstereceği ve itiraz etmeyeceği varsayılır.
* Yarışmaya katılacakların üyelik tarihleri en az Eylül 2010 ve 4 kasım 2010'dan önce en az 10 mesaj yazmış olmaları gerekmektedir.
* Ödemeler paypal ile yapılacaktır.
* 6 Yarışmacı katıldıktan sonra 10'u bulması için en fazla 3 gün beklenecek,
bulsada bulmasada yarışma başlayacak ve 1 hafta sürecektir.
* Sonuçlar yarışma bitiminden sonra en fazla 3 gün içinde açıklanacaktır.
* Makaleler paypal email adresiniz ile birlikte bana pm yoluyla iletilecektir.

Ödüller :

1. $50
2. $40
3. $30

Dereceye giren makaleleri neye göre seçeceğim ?

1. Anlatılan yöntem, ürün para kazandırıyormu? %50
2. Yöntemi, ürünü detaylı ve akışkan bir şekilde anlatım. %35
3. İmla kuralları. % 15

Yarışmaya katılmak isteyen arkadaşlar konu altından istekte bulunabilirler.

simsir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
Ödüller oldukça güzel, yarışacak arkadaşlara başarılar dilerim. Vakit bulursam katılmayı düşünüyorum.

Son Not: Sizin için yazdığım makalelerde birkaç makale eksikti diye hatırlıyorum mesaj atmıştım dönüş yapmadınız. ÖM ile dönüş yaparsanız sevinirim.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
ödüllerin hepsini bana verin size bahsettiğiniz konuda yazılmış bir kitapçığı (15 sayfa civarı) tarayıp worde aktarıp vereyim.2 sene önce bir dergi tarafından verilmiş. işin güzel yanı orda anlatılanların bazıları değişti ama işin özü değişmedi.internetten para kazanmak deyince akla gelen şeyler.daha da en güzel tarafı imla vs hatası yok.anlatımı akıcı.örnekleri uygun.

ama en güzel yanı bu kitapçığın henüz internette izi yok.

simsir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
ödüllerin hepsini bana verin size bahsettiğiniz konuda yazılmış bir kitapçığı (15 sayfa civarı) tarayıp worde aktarıp vereyim.2 sene önce bir dergi tarafından verilmiş. işin güzel yanı orda anlatılanların bazıları değişti ama işin özü değişmedi.internetten para kazanmak deyince akla gelen şeyler.daha da en güzel tarafı imla vs hatası yok.anlatımı akıcı.örnekleri uygun.

ama en güzel yanı bu kitapçığın henüz internette izi yok.
İşin kötü yanı ise telif hakları kendine ait olmayan ürünü satmak legal ve hoş bir davranış değil.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5