İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Makale yazacak arkadaşlar

lawenginer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biz çeşitli konu başlıklarında tez proje yazımı yapıyoruz.

Bu işlerde şunu gördük.Bir kaç daha önceden yapılmıs tez ve ya makaleyi derleyip özgünleştirebiliyorsanız bir çok okula projeleri kabul ettirebiliyoruz.
Önemli olan özgünlük.

Yapacağınız şeyi özetlersek soyle ki

1 -Konu ile ilgili internet ve yökün sitesinden benzer tezleri indirmek

2-Onları derleyip düzenlemek sonrasında da üzerlerinden özgünleştirme yaparak çalışmayı tamamlamak

3 -Verilen tez yönergesine göre tez çalışmasını şekiler olarak düzenlemek .

4-Bunun için eğitim düzeyiniz önemli değil önemli olan yazma beceriniz ve word programına hakimiyetiniz.

3 aşamayı tamamlayarak güzel çalışmalar çıkartırırım diyenler [email protected] cv veya kendilerini tanıtan mailler atsınlar freelance olarak çok güzel çalışmalar çıkartabilirsiniz

beyuzman

0
Onaylı Üye
Reaction score
16
Biz çeşitli konu başlıklarında tez proje yazımı yapıyoruz.

Bu işlerde şunu gördük.Bir kaç daha önceden yapılmıs tez ve ya makaleyi derleyip özgünleştirebiliyorsanız bir çok okula projeleri kabul ettirebiliyoruz.
Önemli olan özgünlük.

Yapacağınız şeyi özetlersek soyle ki

1 -Konu ile ilgili internet ve yökün sitesinden benzer tezleri indirmek

2-Onları derleyip düzenlemek sonrasında da üzerlerinden özgünleştirme yaparak çalışmayı tamamlamak

3 -Verilen tez yönergesine göre tez çalışmasını şekiler olarak düzenlemek .

4-Bunun için eğitim düzeyiniz önemli değil önemli olan yazma beceriniz ve word programına hakimiyetiniz.

3 aşamayı tamamlayarak güzel çalışmalar çıkartırırım diyenler [email protected] cv veya kendilerini tanıtan mailler atsınlar freelance olarak çok güzel çalışmalar çıkartabilirsiniz
Mail gönderldi hocam

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5