İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

makale yazarları

boyner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Verilecek konuda Ben her konu ile ilgili hit getiririm kendime güveniyorum diyorsanız makale yazdırılacak bu sayı çok fazla , 150 200 kelime arası olucak herkonu , özgün hit getirecek kesinlikle hit amaçlı ilk 10 konu ücreti peşin verilecek daha sonra konular eklenecek ve takibi yapılcak eğer hit getirmesi yaparsa uzun süreli çalışılacak

pm isteyiniz.

rimde06

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Verilecek konuda Ben her konu ile ilgili hit getiririm kendime güveniyorum diyorsanız makale yazdırılacak bu sayı çok fazla , 150 200 kelime arası olucak herkonu , özgün hit getirecek kesinlikle hit amaçlı ilk 10 konu ücreti peşin verilecek daha sonra konular eklenecek ve takibi yapılcak eğer hit getirmesi yaparsa uzun süreli çalışılacak

pm isteyiniz.

pm alabilirmiyim hocam bende

bafrali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Her makalenin hit getirme gibi bir söz konusu bulunmamaktadır ve hit sadece özgün makaleyle gelmemektedir. Bu işin seosu var eklentileri var programı var sadece yazmakla bitmiyor yani....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5