Makale Yazarları

prryha

0
İyinet Üyesi
Katılım
17 Ocak 2014
Mesajlar
32
Reaction score
0
Arkadaşlar merhaba; forex, sağlık, güzellik, spor, yasakpara gibi konularda makale yazacak arkadaşlar arıyoruz. hızlı ve kaliteli işler hazırlayan kişiler tercih sebebidir. makale yazmak isteyen kişiler hangi konularda makale yazdıklarını ve makale yazım ücretlerini [email protected] adresine gönderebilirler.
 

sevcan

0
İyinet Üyesi
Katılım
20 Şubat 2016
Mesajlar
28
Reaction score
0
Merhabalar, Bende değerli ekibinize katılarak yazılar yazmak istiyorum.

Biraz kendimden bahsedeyim;

30 yaşında yaklaşık 8 yıllık devlet Memuruyum. Adalet Bakanlığı bünyesinde zabıt katibiyim. memuriyet öncesinde de başta AŞ bünyesinde yönetici asistanlığı olmak üzere çeşitli işler yaptım. işim sebebi ile hem on parmak kullanarak hızlı yazı yazma hemde her türlü yazışma alanında kendimi geliştirdiğim kanaatindeyim, gezmeyi, öğrenmeyi, araştırmayı, yemek yapmayı sever modayla ilgilenmekten büyük zevk alırım, ayrıca teknoloji ve tarihe de çok meraklı biriyim. istendiği takdirde herhangi bir konuda % özgün makaleler yazabilirim. sizlerden cevap beklemekteyim.
İyi çalışmalar dilerim...
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
Üst