İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İpucu Makale yazarlığı için yazarak kazan sistemi

hukukçupsikolog

Onaylı Üye
Katılım
3 Şubat 2019
Mesajlar
79
Reaction score
29
Makale Yazarlığı İçin: Yazarakkazan.com

İnternetten para kazanma yollarını araştıran kişilerin sıklıkla karşılaştıkları yöntemlerden birisi makale yazarlığı olmaktadır. Gelişen bir sektör olarak, sürekli yeni yazar ihtiyacı doğmaktadır. Kalitenin düştüğü tartışmasız bir gerçektir. Makale yazarlığı için kişiler şahsi olarak ilan açabilir, wmaraci, iyinet, r10 gibi sitelerden ilan kovalayabilirler. Bunun yanında Facebook üzerinde açılan sayfalardan da iş alabilirler. Tabii referans olmadan bunun zor olduğunu da belirtmek gerekir. Makale yazarlığı için bu kişilerin başlangıçta aracı ajanslara üye olması ve buradan başlamaları faydalı olacaktır. Makale yazımı konusunda faaliyet gösteren ve uzun yıllardır sektörde olmasına rağmen bilinirliği az yazarakkazan.com sitesini tanıtmak gerekiyor. Sitenin artıları ve eksilerine girmeden önce nasıl başvurulacağını açıklayalım:

  • [email protected] mail hesabına yazarlık yapmak istediğinize dair mesaj atıyorsunuz.
  • Sayfadan size direktifler geliyor ve bu direktifler doğrultusunda örnek makale yazmanız isteniyor.
  • Gönderdiğiniz örnek makale inceleniyor. Onay aldığı takdirde siteye giriş yapabilmeniz için kullanıcı adı ve şifre tanımlanıyor.
  • Bu şifre ile giriş yapıldığında konu, kelime sayısı ve ücretini görebiliyorsunuz. İçeriğinde anahtar kelimeler ve yazım kurallarına ilişkin bilgiler de veriliyor.
  • Bunlardan beğendiğinizi aldığınızda 2 saat içinde sisteme girmeniz gerekiyor. Girmezseniz iş kayboluyor ve bu işi bir daha alamıyorsunuz.
  • Makale yazarları onay aldıkları makaleler karşılığında kazandıkları paraları her Cuma günü hesabında görüyor.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst