İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Makale yazarlığında 6 yıllık deneyim (Her konuda kısa sürede teslimat)

erish

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Herkese merhaba;

6 yıldan bu yana makale yazarlığı yapıyorum. Bugüne kadar birçok farklı konuda yazdım. Özellikle SEO kurallarına uygun ve arama motorlarının dikkatini çekecek yazılar yazma konusunda gerekli tüm bilgilere sahibim.

Her gün düzenli olarak minimum 2000 kelime (talebe göre arttırabilirim) yazabilirim ki zaten şu an yazmaya devam ediyorum. Ancak artık makale yazma işini düzenli olarak yapmak ve düzenli olarak konu alacağım kişi veya siteler ile çalışmak istiyorum.

Şu an 100 kelime 1,5 tl'den çalışıyorum. Her gün düzenli olarak makale almak isteyen kişiler diledikleri zaman aşağıdaki iletişim adreslerimden bana ulaşabilirler.

Mail : [email protected]

NOT: Taleplerinize hemen geri dönüş yapacağımdan ve yazılarınızı da en geç 2 gün içinde teslim edeceğimden emin olabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5