İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Makalede geçen belirli kelimelere link gömme

anaxagoras

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaslar şimdi forum içerisinde açılan makalelerde bizim daha önceden belirlediğimiz kelimeler'in adı geçtiğinde sistem oto olarak o kelimeye link eklesin istiyorum
örnek veriyorum: bir konu açıyorum veya konuya mesaj yazıyorum yazdığım mesaj içerisinde Forum kelimesi geçtiğinde sistem oto olarak Forum olacak ben forum kelimesi altına www.turkiyeforumlari.com 'u oto olarak yerleştirdim.

sanırım bu sistem vbseo da Acronym expansion kısmında mevcut fakat bende zoints seo var bir eklenti olarak bu mümkünmüdür?
şimdiden ilginiz için teşekkürler..

Sürüm 3.8.x

anaxagoras

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sanırım zor bir konu :) vBulletin'de genelde böyle oluyor. benim yapamadıklarımı yapabilecek çok nadir çıkıyor :)

Muhendis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
arkadaslar şimdi forum içerisinde açılan makalelerde bizim daha önceden belirlediğimiz kelimeler'in adı geçtiğinde sistem oto olarak o kelimeye link eklesin istiyorum
örnek veriyorum: bir konu açıyorum veya konuya mesaj yazıyorum yazdığım mesaj içerisinde Forum kelimesi geçtiğinde sistem oto olarak Forum olacak ben forum kelimesi altına www.turkiyeforumlari.com 'u oto olarak yerleştirdim.

sanırım bu sistem vbseo da Acronym expansion kısmında mevcut fakat bende zoints seo var bir eklenti olarak bu mümkünmüdür?
şimdiden ilginiz için teşekkürler..

Sürüm 3.8.x

http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=263700

Yanılmıyorsam bunu arıyorsunuz ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5