İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satım Makalenizi Doktor Yazsın !

gokhanemir34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Merhabalar arkadaşlar;

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi asistanıyım. Bir müddet problemlerden dolayı evdeyim. Bu esnada boş oturmaktansa güzel, kalıcı eserler bırakayım istedim.
Makale konusuna gelince, hayattaki en sevdiğim eylem ve en büyük hobim yazmak. Hastalığım sebebiyle evde olacağım sürelerde boş oturmaktansa, hem yazmak, hem kendimi geliştirmek ve hem de kazanacağım parayla bir kaç kurumla ilgili düşüncelerimi gerçekleştirmek istiyorum. Öncelikle;

Nerelerde Yazdım/Yazıyorum

* Anadolu dergisinde (2015-2016)
* İndigo dergisinde (2016)
* Sokak dergisinde (2017)
* Genç beyin dergisinde (2009)
* Psikolojim dergisinde (2017)
* Bağımlılık dergisinde (2015)
* Milliyet.com.tr (Pembenar) (halen aktif olarak yazıyorum. Sağlık yazarıyım.)
* Hurriyet.com.tr (Mahmure) (Görüşmelerimiz sürüyor. Yakında başlayacağım inşaallah.)
Ve reklam olmaması adına yazmadığım bir çok sağlık sitesinde yazdım. Aynı zamanda doktor arkadaşlarımızla kurduğumuz web sitemizde müsait oldukça yazıyorum. Son olarak Allah nasip ederse 2019 yılının ilk aylarında kitabım çıkacak. Burdan duyurusunu yapacağım yine.

Makale Detayları

* Makaleleri özenle ve büyük bir zevkle yazıyorum.
* Makalelerim %100 özgündür. En ufak alıntı görüldüğü zaman makaleyi size hediye edeceğim ve ücret almayacağım.
* İnternette yanlış ve bir o kadar tehlikeli sağlık konuları var. Bilgi sahibi olmadığım hiç bir makaleyi yazmam.
* Denemeden, denetmeden hiç bir terapiyi, bitkisel ürünleri yazmam. İnsan sağlığı her şeyden önemli unutmayalım lütfen.
* Makalelerin 100 kelimesi 2.5 TL ve katları şeklinde.
* Yetiştiremeyeceğim makale siparişini asla almam. Kimse mağdur olmamalı.

Yazabileceğim Makale Çeşitleri

* Genel sağlık makaleleri
* Terapiler (kupa terapisi, ozon terapisi, mezoterapi, akupunktur, hipnoz, fitoterapi vs.)
* Alternatif tıp
* Bitkisel tedavi yöntemleri
* Güzellik (Dermaroller, botoks, medikal estetik, prp, radyofrekans, kavitasyon, peeling, elektroterapi gibi)
* Aile danışmanlığı
* Psikoterapi

Sahip olduğum sertifikalar

- Kupa terapisi (Modül 1-2-3)
- Mezoterapi (Modül 1-2-3)
- Hİpnoz
- Ozon terapisi
- Hirudotherapy (Modül 1-2-3-4)
- Akupunktur
- Refleksoloji
Pdf olarak;
* El-Kanun Fi't-Tıbb (İbn-i Sina),
* Marifetname (Erzurumlu İbrahim Hakkı Hzleri)
* Fitoterapi ve Aromaterapi (Nimet Özata)
* Culpeper's Complete Herbal (Nicholas Culpeper)

Sorularınız için pm veya [email protected]

Konu multidir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5