İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

makinam kaç ziyaretçiyi kaldırır

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bişiy söylicem madem böyle bi site kurucaksın ndn uğraşıyosnki git 50 milyona ver yıllık bi domain al bildiğim kadarı ile data centerda server barındırmalar aylık 80 $ gibi fiyatlarla açılıyor...

B

besiktaslim

Misafir
firar' Alıntı:
50 milyona ver yıllık bi domain
1 yıllık değildir umarım :)

server barındırmadaki serverı kendimizin oluşturması lazım bunuda unutmamak lazım yani ayrı bir makine toplamak gerekli

W

wow_cek

Misafir
arkadaşlar hepinizin ellerine sağlık beni bu konuda aydınlatdıgınız için şuna karar verdim bir alan adı alacagım ve makinama yönlendirecegim en azından bir test etmiş oluruz bir süre önce tamhost ta bu iş için bir mail atmıştım ekstradan 5 dollar ödersem aldığım domaini bilgisayarıma yönlendirebileceklerini söylemişlerdi bir deneyelim bakalım son olarak ben winme kullanıyorum winme nin üstüne kurabilecegim bir IIS lazım bilgisi olan varmı tşk.

baldor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yönlendirmeler hep ekstrayamı giriyor ya :) turkticaret.net .tr uzantılı domain adresleri için ns değişikliğine 9milyon tl alıyor. ilginç bir uygulama. sadece bunu yazmak için girdim araya.

B

besiktaslim

Misafir
böyle bir uygulama yok zaten ns. ayarlarınızı kendinizde yapabilirsiniz.
arkadaşın ihtiyacı olan ip yönlendirmesidir şu aşamada onun için bir ücret taleb edilir.

.tr herhalde farklı bi statüde zaten belli yerler direk tescilliyebiliyor bunu onda değişik uygulama olabilir.

W

wow_cek

Misafir
ip yönlendirmesinde beni ne gibi tehlikeler bekliyor arkadaşlar yani bilgisayara hangi güvenlik programlarını yükliyebilirim

SiteRehber.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
wow_cek arkadaşim. yazdıklarını okudum... da umarim bunlari dalga geçmek icin yazmamışsındır ? :)

1- 20MB alan 1GB trafik istiyosun ve kiralik hattan bahsediyorsun??
2- imzana "dedicated.linkleri" yazmişsin, ama ısrarla "asp destekli datacenter" soruyorsun??? asp destekli datacenter!
....

vesaire vesaire.. arkadaşım o bahsettiğin 20mb alan ve 1GB bant hizmetini bir hosting firmasindan ücretsiz olarak dahi alabilirsin. sponsorluk adina... Olmadi ödeyecegin max ücret 20$/yıl olur.. what is kiralık hat??

yanlış anlama sakın. bilmemek ayıp deil.. ama imzan ve bu yazdiklarin kafamı karıştırdı...

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ya arkadaşlar belki arkadaş sabancının oglu falan.bize düşmez adamın parası varmış
özel hat alacak. :D

W

wow_cek

Misafir
yazdıklarım şaka felan degil

1: eger 1gb baglantı alabilirsem mp3 sitesi kurmak istiyorum
2: alamassam bana belirtmiş oldugum seçenekler şimdilik yeter
3: imzamdaki siteyi sadece adsenseye üye olmak için yaptım para felan kazandırmıyor zaten
4: sakıp sabancının oglu olmak istemem bu benim düşüncem ben halimden memmunum
5: dedicated almaya gelince eger ucuz birşeyler bulabilirsem gine mp3 sitesi kurmak istiyorum çünki en çabuk hit yapabilecegin bence mp3 siteleri
5: sponsor alan almaya gelince hiç tavsiye etmiyorum hiç bir işe yaramıyor çünki kendi adınıza domain yok ve hiç bir toplist kolay kolay kabul etmiyor
yani boş işler

neyse arkadaşlar hepinizin eline saglık kararmı verdim telekoma başvurdum sabit İP için herşey yoluna giriyor artık bize beklemek kaldı yanlız cevap yok bilgisayar güvenligi için hangi güvenlik programını öneriyorsunuz tşk.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi