İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Maks display reklam ürünleri

erdalcicek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Roll Up Banner Görsel Sunum da dünyanın en çok tercih edilen ürünüdür.

Alüminyumdan üretilmiş oldukça hafif taşıma çantası ile kolayca sevk edilebilen banner tutucudur. Roll Up Banner farklı ölçülerde standart üretim olarak fabrikasyondur. Roll Up Banner herhangi bir fiziki bozukluğu olmadığı takdirde eski baskı çıkarılarak yeni yapılan baskı monte edilebilir.Roll Up Banner

Standart Ölçüler
60cm x 180cm - 80cm x 200cm - 85cm x 200cm - 85cm x 200cm çift taraflı - 100cm x 200cm - 100cm x 200cm çift taraflı

Yukarıda belirtilen ölçüler roll up banner in üzerinde yapılacak olan görselin ölçüsüdür.

İki farklı materyale baskı yapılabilmektedir.

1 - Suya dayanıklı poster kağıdı ; HP Makinelerde basılmaktadır. baskı çözünürlüğü yüksektir ve üzerine parlak yada mat kaplama yapılabilir. UV ışınlarına dayanıklı değildir.

2 - Banner (müşterilerimiz vinil yada branda olarak biliyorlar) bir nevi tekstil malzemesi görünümünde ve baskı çözünürlüğü yüksektir. UV ışınlarına dayanıklıdır ve UV ışınlarına karşı 2 yıl garantilidir. HP Latex baskı makinalarında yapılmaktadır

Roll Up Banner fiyat olarata çok ekonomiktir. Şu an 60cm x 180cm ölçülerinde bir Roll Up Banner baskılı birim fiyatı 68 TL + KDV dir.

Üretim süresi oldukça kısadır. 10 lu adetlerde üretimi 2 işgünü sürmektedir.

Ürünler ile ilgili fiyatlandırmalara ve ayrıntıı özelliklerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
Ekli dosyayı görüntüle 5531

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5