İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Maksimp3.com » Satilik

T

Turkyurdu.org

Misafir
Maksimp3.com ve Scripti » Satilik

Ilgilenen arkadaslar pm yada msn yoluyla irtibata gecebilirler.
Kendi scripti mevcuttur. Lakin onceligim domaini elden cikarmak.

xmars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kaç para istiyorsun ? Bide script nerde sitede göremedim

T

Turkyurdu.org

Misafir
Sponsor olan firma sunuculari gecici olarak deaktif oldugu icin son halini yedeklemedim.
Makinamda kalan son hali asagidaki adrestedir. Istenilen eklemeler yapilabilir. Fakat onceligim scripti satmak degil.Onceligim domaini elden cikarmaktir. Zira Mp3 konusunda downloadlar kendi sunucumda olmadikca yapmayi site yapmayi dusunmuyorum.

Su an domain sedoya yonlendirilmis durumdadir. Burda fiyat yazip gereksiz polemiklere girmek istemiyorum. Ama ucuk fiyatlar verecek kadarda Turkiye sartlarindan uzak degilim.

msn: turkz[@]turk[.]net
Scriptin bir kac zaman onceki hali;
http://www.turkyurdu.org/demo

T

Turkyurdu.org

Misafir
Script satildi. ( copyright satiri eklenmek suretiyle )
Domain icin ciddi teklifi olanlar varsa acigim.
Sedo bilgileri,istatistikler ayrintili fiyat bilgileri icin msn adresim aciktir.

Saygilar.

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dostum scripti gel vereyim dedin önce, sonra sattım dedin. Şimdi tekrar paypal ile ödeme kabul edilir demişsin..

Durum nedir? Scripti satıyor musun birden çok kişiye?

T

Turkyurdu.org

Misafir
Desix, o konuda sana mahcubum. Scriptin musterisi cikmasaydi verecektim. Ama bahsi gecen ucreti banka hesabima yatiran arkadas'tan sonra bunun ucretsiz verilmesi haksizlik olurdu. Bunu sana pm ilede yazdim. Ve ekliyorum kendi gelistirecegin mp3 scriptinde hem fikir bazinda, hemde fiili olarak yardimci olabilirim.

Birden cok kisiye satma konusuna gelince, normal degil mi?
Mp3 sitesine sponsor olan sunucu sahibi ile calismaya devam edebilseydik bu script yada domain satiliga cikmazdi.

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sağolasın Turkyurdu mesaj için :)
Mahçup olmaya gerek yok yardım gerekirse bi haber ederim artık :)
Zaten beceremezsem senden alacağım :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5