İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mali Konularda Danışmanlık

mhtiras

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mali konularda danışmanlık hizmeti almak isteyenler....Bu konuda doğru adrestesiniz...Uzmanından bilgi alabilirsiniz...

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 20:23 -->-> Daha önceki mesaj 19:23 --

Evet doğru ve güvenilir bilgi hemen burda...maliye ile ilgili tüm sormak istedikleriniz...beyanname,mükellefiyet nasıl açılır...ve daha her konuda

ynR

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam yanlış anlamayın ama günümüzde bir çok hukuki forum var avukatlar, avutkatlık okuyan ögrenciler, mali müşavirler coğu bu tarz forumlarda takiliyor ücretsiz olarak millete yardimci oluyor iken neden sizden ücretli destek alsınlar ?

++ ücretli destek veriyorsanız tabii

mhtiras

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dostum elbet yanlış anlamadım...Bazı şeylerin bedelini sunan belirler...Sizin dediğiniz olsaydı avukatlar bugün işsiz kalırdı..Forumlarda herkes istediği bilgiye ulaşır ve avukatlara gitmesine gerek kalmazdı..Ya da muhasebecilere kimse başvurmazdı.Ben zaten ücretli olduğunu da yzamadım.başvuran kişinin sorunu basit bir şeyse tabiki destek veririm ücretsiz olarak..

HbY

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
bir soru sorayım o zaman..

yeni çıkan tüketici hakları yasasına göre kredi kartlarına ödenen yıllık ücretler ve dosya işlem ücretleri bankalar tarafından geri ödenecekmiş. bu konuda ne tür bilgi verebilirsin bize.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5