İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Managed.com dan server kiralayan varmı ? ben denedim , denemez olaydım .

SaLvaDoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
8 gün önce server kiraladım ve 24-48 saat içinde makinanın kurulacağını söylediler üzerinden 8 gün geçmesine rahmen ortada makina yok karttan parayı çektiler , mail attığımda bir kaç dk içinde server iniz hazır diyorlar dalga geçer gibi . en son server bir kaç dk sonra hazır demelerinin üzerinden 24 saat geçti .

G

grckbilisim

Misafir
1.5 yil kadar once Managed de serverlarimiz vardi biz herhangibir sorunla karşılaşladık.!
Aradan uzun zaman geçti şimdi nasıldır bilemem

Gercekbilisim Internet Hizmetleri
www.gercekbilisim.com

SaLvaDoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Henüz hizmetlerini test etme olanağı bulamadım çünkü daha server i alamadan tabir yerindeyse işin başında yamuk yapmaya başladılar .

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
SaLvaDoR' Alıntı:
8 gün önce server kiraladım ve 24-48 saat içinde makinanın kurulacağını söylediler üzerinden 8 gün geçmesine rahmen ortada makina yok karttan parayı çektiler , mail attığımda bir kaç dk içinde server iniz hazır diyorlar dalga geçer gibi . en son server bir kaç dk sonra hazır demelerinin üzerinden 24 saat geçti .

Benim karttan parayı çektiler, üstüne kimlik bilgilerini gönderdikten tam 2 saat sonra server hazır olmuştu yaklaşık 4 ay önce.

Bence kurulum hızları mükemmeldi, o zamanlar.

SaLvaDoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
GNeRaL' Alıntı:
Benim karttan parayı çektiler, üstüne kimlik bilgilerini gönderdikten tam 2 saat sonra server hazır olmuştu yaklaşık 4 ay önce.

Bence kurulum hızları mükemmeldi, o zamanlar.
geçen 8 gün önce bana da aynı prosedür işledi 1 gün içinde kimlik onaylandı server 24-48 saat içinde hazır olacak diye mail geldi ama halen server yok ortada şimdi de mail lere cevap yazmıyorlar sinir küpü oldum . ya koskoca 8 gün ben normal de ev1 ile çalışıyordum buradan ufak bir işim için en küçük server ını kiraladım hem bir test etmiş olurum diye , daha önce böyle bir durum yaşamadım nasıl bir yaptırım uygulayabilirim bu kişilere ?

nokie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
karisik bir durum ama cokta vakit kaybetmissin, erken davransaydin kredi karti firmandan chargeback yaptirabilirdin.

tavsiyem telefonla arayip vaziyeti ogrenmen, sunucunu verirlerse sende gecen 8 gunun odeme gunune yansimamasini soylersin.

SaLvaDoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar makina bugun elime geçti şubatın 2. sinde aldığım makinayı adamlar bugun teslim ettiler en az 20 tane mail atmışımdır hemen cvp veriyorlar ama geçiştirmek için neyse ben yaşadım siz yaşamayın sakın olaki managed.com u kullanmayın . Tam 13, günlük bir gecikme !

SaLvaDoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şimdi dikkatimi çekti adamlar başka bir şirketten makina alıp bana vermişler ip onların data center ine bağlı değil benim kiraladığım makina amd2000+ 512 mb tı di şu an bana verdikleri makina amd 2800+ 1gb

MKB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gecikme yaşattıkları için sus payı gibi yapıyorlar bunu. Daha öncede bir dc deki makinalarımızı kapatmak istediğimizde bize yapmışlardı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5