İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

MANİSA !Sıra Sende..

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Konuları gayet özümseyerek ve net tespitler yaparak cevap yazıyorum.
Aynı organizasyonda olan bir eylemi " imama hayır " kampanyasının olmaması gerektigine bu millete herkezin gerekli oldugunu ifade etmek için kürdülü hicazkar makamında olmasa bile " Duman Avcılarıyız " biz marşını günün önlem ve anamına uygun sekilde düzenledim.

Olaylara önyargılı yaklaşmamak gerek zira böyle bir durum mevcut olduktan sonra bu şekilde konuşmalara yer verebilirsin. 2-3 Pankartı görmen ve bunlara karşı bir gündem oluşturman doğru bir hareket değildir. Benimsediklerinde doğru veya yanlışlar olabilirki bunlar beni bağlamıyor çünkü bunların KONU ile alakası yok. Konuları iyice özümseyerek yorum yaz. Özümseyemiyorsan o konudaki yorumunu bilmek zorunda olduğumuzu düşünme lütfen.

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Başlıkta bir provokasyon falan yok ki, miting duyurusu var, herkesin miting yapabileceği gibi, neden konu baltalar şekilde birşeyler yazma zorunluluğu hissedenler var anlamıyorum.

Herşeye salça olmamak lazım. Bir sürü başlık açıp provokasyon yapıyorsunuz zaten, duyurularda eksik kalsanız kimse birşey kaybetmez.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Bu Mitingler Türk halkının istekleri , kaygılarını ifade etmek istedikleri için düzenlenmektedir..
ve ne kadar ses getirdiği ortadadır..
İnsanları bezdirme, yıldırma politikaları duvara toslamıştır. halk uyanmıştır..geri sayım başladı artık..dönüş yok.

uzun zamandır forumda açılan siyasi konuları okumakla yetiniyorum bu zamana kadar herhangi bir yorumda bulunmadım şimdide bulunmak istemiyorum, herkesin bilgisi karşısındaki insanın anlayışıyla sınırlıdır birbirimizi üzmenin hiç bir anlamı yok..

sadece favorites sormak istediğim bir soru var, bu yanlış yerlere çekilmesin.
Halk uyandı bilinçlende güneşli günler bizi bekliyor, tamam buna bende inanıyorum halk uyandı sokaklara döküldü mitingler düzenlendi

peki şuan bu dökülen halk 23 temmuz sabahı kimi meclise sokucak herhalde meydanlarda bulunan milyonların hepsi birden meclise doluşamıycak birilerini yine oraya getirecek ve bu rakam 550 yi geçmeyecek peki bu 550 Dürüst doğru hem halkına inanan hem yasasına hem cumhuriyetine inanan 550 vekili nerden bulacak bu uyanan halk kimi seçecek,

Ben sadece bunun cevabını istiyorum başka hiçbirşeyin değil.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
sarget cevap gayet açıktır
Bu hükümetin aldığı oy tamamen sunidir. aldıkları oyun nerdeyse %20 si kararsız oylardır. Bir umut bağladı halk ister istemez
ama neyseki farkına vardılar ve gerçekleri, emellerini gördüler.
ve gereken cevap elbette yine sandıkta verilecektir. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ve + birşey daha eklemek istiyorum
bu kınu siyasi bir konu değilki. Bu Türk halkının isteklerini, kaygılarını dile getireceği bir mitingin duyurusudur. ama görüldüğü gibi hemen atladılar konuya sağolsun arkadaşlar:)

herkes parti ismi belirtiyor, yok oyum şuna, yok buna. Benim ağzımdan bir gün duydunuzmu oyum şu partiyedir diye. hayır.
ben hoşnut olmadığım konular üzerinde tartışırım ve yazarım. bu benim en doğal hakkımdır..

Ülkemin çıkarlarıni gözeterim. partiler, siyaset adamları gelip geçidiir..bunu unutmayın..

GReYDeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ve gereken cevap elbette yine sandıkta verilecektir. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın.

artık sonra ülkeyi atananlar yönetiyor
bundan sandıktan çıkacak hiçbir sonuç anlamlı değildir bence. seçilenlerin bir anlamı olmadığı sürece.
demokrasi ölmüştür başımız sağolsun

bu konuya mesaj yazmak istemiyorum ama kendimi tutamıyorum
umarım tekrar yazmam.

ülkemi bu hallerde görmek beni derinden yaralamış durumda

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
sarget cevap gayet açıktır
Bu hükümetin aldığı oy tamamen sunidir. aldıkları oyun nerdeyse %20 si kararsız oylardır. Bir umut bağladı halk ister istemez
ama neyseki farkına vardılar ve gerçekleri, emellerini gördüler.

tahmin ettiğim gibi istediğim yanıtı alamadım ama sorun değil, şuan için bu sorumun bir yanıtı olmadığını bende biliyorum.

Gidecekler belli lakin gelecek belli değil şuanki olaytamamen bu

Herşeyin hayırlısı

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hadi bakalım forum'da yazmakla olmuyo Manisa'ya gelin :)

gelenlere çaylar benden.

ReL4X

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hep soyut cümleler.. Kötüye giden ne? Ama bir konuda hemfikiriz cevap sandıkta gelecek.. Bu ülke sadece çağlayandan, Tandoğandan yada Manisa meydanından ibaret değil...

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
biraz önce çarşıdan geldim baktım bizim eve kadar her yer kapanmış canlı yayın araçları fln var. her taraf bayraklarla , Atatürk resimleriyle donatılmış

Yürüyüş Bülent Arınç'ın evinin orda son bulacakmış benim evim ondan 5 apartman ilerde umarım olaysız bir miting olur

not : çok ses yapmayın.:p

GReYDeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biraz önce çarşıdan geldim baktım bizim eve kadar her yer kapanmış canlı yayın araçları fln var. her taraf bayraklarla , Atatürk resimleriyle donatılmış

Yürüyüş Bülent Arınç'ın evinin orda son bulacakmış benim evim ondan 5 apartman ilerde umarım olaysız bir miting olur

not : çok ses yapmayın.:p

desene komşuyuz
bende 2 sokak altayım :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5