İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Manuel cezalarda artış var gibi

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Son dönemlerde özellikle kurumsal şirketlerde manuel cezaların arttırıldığını gözlemledik. Toplam 8 domain için spamden temizlendikten sonra yaptığım başvurular ve sonuçları. Sıralamalarında dengesizlik olan bu durumdan şüphelenmeli bence.

Ekli dosyayı görüntüle 5922

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Kurumsal şirket sitelerinde şikayetler dolayısıyla bir filtreleme artışı var mı?
SEo yapmayı, rakip siteyi sıralamadan düşürme olarak algılayanlar olabilir mi?

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Anti seo hep vardı ve olacak gibi de görünüyor. Onun dışında site içi optimizasyonda temizlik yapıldıktan sonra manuel spam kaldırmak için yapılan başvurular genelde olumlu şekilde dönüyor.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Bizim insanımızın en çok kullandığı spam teknikleri. Otomatik içerik oluşturma, spam etiketleme, yazı yerine spame girecek yerlerde resim kullanma... gibi en çok rastladığım :) Beyoğlu, Örnektepe, Cihangir, Karaköy, Hasköy diye başlıyorlar etiketleri bastırmaya. Kaliteli iş yapan şirketler nedense söz konusu internet olunca gereken özeni göstermiyorlar.

Şirket sahipleri artık bilinçlenmeli bu konularda. Seo yapan kişi bu "işler böyle yürüyor" diyor gözü kapalı inanıyorlar.

serkantkar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Bizim insanımızın en çok kullandığı spam teknikleri. Otomatik içerik oluşturma, spam etiketleme, yazı yerine spame girecek yerlerde resim kullanma... gibi en çok rastladığım :) Beyoğlu, Örnektepe, Cihangir, Karaköy, Hasköy diye başlıyorlar etiketleri bastırmaya. Kaliteli iş yapan şirketler nedense söz konusu internet olunca gereken özeni göstermiyorlar.

Şirket sahipleri artık bilinçlenmeli bu konularda. Seo yapan kişi bu "işler böyle yürüyor" diyor gözü kapalı inanıyorlar.

Foruma kurumsal SEO bolumu acalim ve sadece sirket sahipleri/yetkilileri yazabilsin. Bu kadar bilgi kirliliginde iyinet farkini gosterebiliriz.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Foruma kurumsal SEO bolumu acalim ve sadece sirket sahipleri/yetkilileri yazabilsin. Bu kadar bilgi kirliliginde iyinet farkini gosterebiliriz.
Bana rakip olarak 80 adet websitesini, 750 liraya yapıp, 1ayda google ilk sıra garantisi veren olunca; benim verdiğim tek site için 1000 TL + dış seo çalışması ve garanti vermemem şirket sahiplerini spama yönlendiriyor. Sonuç her türlü hüsran! [MENTION=5251]bilgi[/MENTION] kirliliği olmasın.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
İyi olmuş bir ara db gitti göremedim. Floodan banlanmadığımdan dolayı sevindim :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5