İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

marez gibi ben senin..

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Torrent bilinçli kullanılırsa en ufak sıkıntı yaşamazsınız. Torrentz.com öneririm :)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
program linki nerde kardeş ? :)

geçenlerde okumuştum ama nerede okuduğumu bilmiyorum, torrent olayı normal indirmelere karşı daha ağır bi suçmuş, thepiratebay bu yüzden kapatılma eşiğine bile gelmişti. suç aletlerini google da bulabilirsin u torrent en iyi yazılımlardan biridir ve ücretsizdir

çatlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
geçenlerde okumuştum ama nerede okuduğumu bilmiyorum, torrent olayı normal indirmelere karşı daha ağır bi suçmuş, thepiratebay bu yüzden kapatılma eşiğine bile gelmişti. suç aletlerini google da bulabilirsin u torrent en iyi yazılımlardan biridir ve ücretsizdir

o programı bende biliyorum ama ben arkadaşın çok iyi bahsettıgı programı demiştim :D

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
çok iyi dediği yine aynı program

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi