İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

marka alani sorunu

M

morphix

Misafir
selam arkadaslar

benim sorum:
veritabanimda urun adli bir tabloda;
kod
urun_adi
saiparis_kod
urun_kod
htm
pic
satis_cumle
aciklama
platform
konu_id 
fiyat 
logo1 
logo2 
logo3 
logo4 
amblem 
win
mac 
marka 

alanlari var...

ama internette veritabanina bilgi yollarken kayitlari access veritabanimda tutup buradan yolluyorum... buradaki veritabanimda marka alani acilmis degil... yani access veritabanimda marka alani guncellemem icin eklenmemis... her veri yollamada
phpmyadmin ile veritabanina baglanip baktigimda marka alanlari sifirlaniyordu... bende access veritabaninda sütun olarak marka ekledim ama hicbir sorgu yada islem yapmadim sadece sütun olarak ekledim... ve doldurdum... verileri yolladim... bu sefer sifirlamadi... ama yeni ekledigim markalari da yazmadi ...phpmyadmin'den kontrol ettigimde hicbir degisiklik yapmadigini gordum... bu sorunu nasil giderebilirim?... bu sorunu gideremessem her veri guncellemesi isleminde phpMyAdmin'den markalari tek tek girmek... ya da yeni eklenen markalari yazmak zorunda kaliyorum... yardimci olursaniz sevinirim
saygilar/selamar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5