İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

marka isim onerileriniz

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar merhaba yılardır buradayız bi google olup su alemde kendimize bi ekmek teknesi yapamadık.artık yasın da vermis oldugu gereklilikle reel dünyaya ya yavaştan kayış yapıyorum.

belki de yavaştan baba mesleğinin elinden tutmak fena olmayacak.baba mesleği fırıncılık şimdi yeni nesil olarak tabi ki projelerimiz oluyor mesela 4344 e ekmek yaz yolla 5 dakika sonra sıcak ekmek kapında gibi :D

neyse neden olmasın malum turkiye de işletmeler hep soy isim işletmesi bundan kurtulup bir marka tescil edip yola devam etmek istiyorum fakat çoğu tescilli çıkıyor iyinet camiasına da bi isim konusun da danışayım dedim bari.Malum hiçbirimiz hepimiz kadar akıll değiliz(japon atasozU)

:D
sağlıcakla

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bizim reklam ajanslarının markadan anladığını pek sanmıyorum,tek üretebildikleri evimix,lezzetix,yemex,reklamix,bilmemne x

bu arada isminiz herhangi bir isim olabilir,onu marka yapmak zaten sizin elinizde.

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bizim reklam ajanslarının markadan anladığını pek sanmıyorum,tek üretebildikleri evimix,lezzetix,yemex,reklamix,bilmemne x

bu arada isminiz herhangi bir isim olabilir,onu marka yapmak zaten sizin elinizde.

aynen yada mısırland, dürümland, toysland : )

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim beğendiğim bir simit sarayı vardı son yıllarda "simitasyon" diye. başka da birşey görmedim :)

Tırtıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bitane de benden. En azından fikir olsun ;)

Çırıtekmek, sıcakekmek ..

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Ekmek / Fırın
İlla bu kombinasyonu kullanmak zorunda hissetmiyorsanız alternatifler genişler ancak anlamlı bir kelime ya da kelime grubu bulmak neredeyse imkansız, anlamsız ama uyumlu bir kelime ya da kelime grubu da çok zor maalesef ( .com için)

Aile büyükleri adı, yöresel kelimeler kullanarak da marka oluşturabilirsiniz.
UNO - Ekmeği adıyla isteyin
Vakfı-ı Kebir - Bayatlamayan ekmek
Doyurgan - Hamurun ateşle aşkı :) [telif hakkı isterim)

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
e-ekmek webmaster lık yapamamıs gelmis fırın acmıs imajı :D
doyurgan hos ama dogurgan ı cagrıstırıyor :d evet arkadaslar iste takım ruhu ne ısımler cıkıyor telif yaptığımız arkadaşa ocagın basında patlatana kadar ekmek yedirip gonderiyoruz :D
isimden sonra burada bir kurumasl kimlik web sitesii falan :D işler birbirini izler :D

kayser soze

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"EKMEK arası" , hem açlık hissini uyandırır, hem de ekmek almak için hani ekmek molası anlamında ekmek arası gibi,

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"EKMEK arası" , hem açlık hissini uyandırır, hem de ekmek almak için hani ekmek molası anlamında ekmek arası gibi,

evet güzel ama ekmek arası zaten var hemde bayağı büyük bir firma izmir merkezli ekmek arası döner sandwich falan yapıyorlar :D

donjuanyasin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ekmek fabrikası, ekmek köy,vatan ekmek (halk ekmek tarzı bi isim),
doğal fırın; Bi de son zamanlarda doğal bitkisel ürünlere talep bi hayli arttı madem bu şekilde bi imkanınız var bitkisel mazemeler ile ekmek üretimi sağlayıp yeni bir marka oluşturabilirsiniz.mesela güllü ekmek,ısırganlı ekmek bunların sağlık açısından da testleri faydaları listelenir paket paket satılır diye düşünüyorum

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
organik ekmeğin tescili var ne yazıkki :D organik ekmek bizim deyimle jenerik isim :D

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar daha katılımcı olalım :D isim hakkı vericem tamam :d

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5