İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Markalonga'ya üye ol, fırsatları kaçırma !

onur57

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Markalonga Nedir ?

Özel Alışveriş dendiğinde akla gelen ilk markalardan olan Markalonga, alışveriş deneyiminizi farklılaştırıyor. Alışverişin sosyal bir eylem olduğundan yola çıkarak geliştirdiğimiz yeni Markalonga, bir sosyal medya sitesinden beklediğiniz herşeyin bir fazlasına sahip: Olağanüstü fiyatlarla alışveriş yapmanın keyfine...
Giderek günlük yaşamımızın vazgeçilmezlerinden biri olan sosyal medya iletişimini, alışverişin keyfiyle birleştiriyor olmak size çok özel bir deneyim fırsatı sunacak.Kendinize ait bir profil oluşturarak, alışveriş tercihlerinizi, size verilmesini istediğiniz hediye listenizi, düşüncelerinizi, yorumlarınızı arkadaşlarınızla paylaşmanız mümkün. %95’e varan indirim keyfine bir de ürünleri üzerinizde deneme imkanı eklenince en büyük keyfiniz Sosyal Markalonga olacak.

Ayrıca markalonga ile hediye çekleride kazanabilirsiniz. Hediye çeki kazanmak için arkadaşlarınızın üye olarak markalonga’dan kargo gönderim ücreti olan 5,00 TL hariç olmak üzere 20 TL’nin üzerinde alışveriş yapması gerekmektedir.Arkadaşlarınız ilk alışverişlerini tamamladıktan ve siparişleri kargoya verildikten hemen sonra hediye çekinizi yüklenir.

Hediye çeklerinizi hesabınızın “Kazandığım hediye çeklerini görmek istiyorum” bölümünden takip edebilirsiniz.Hediye çeki kazanmanızda kesinlikle bir limit yoktur, ne kadar çok arkadaşınız markalonga’ya üyeleri arasına katılır ve alışveriş yaparsa kazandığını hediye çekleri de o kadar fazla olur.Kazandığınız hediye çeklerini kullanmak için hiçbir limit yoktur isterseniz biriken tüm hediye çeklerinizi bir kerede kullanabileceğiniz gibi, ayrı ayrı alışverişlerde de kullanabilirsiniz.Kazandığınız hediye çeklerinin süreleri, kazandığınız andan itibaren başlayarak doksan gündür. Doksan gün içinde kullanılmayan hediye çekleri geçerliliğini kaybeder.

Üyelerine özel, aktif kampanyalardan yararlanma şansı. Arkadaşlar sizlerde markalongaya üye olup alışverişinizi eğlenceli şekilde yaparsınız yada ben sadece üye yapıpda hediye çeki kazanmak istiyorum diyebilirsiniz,

Üye Olmak İçin, http://bit.ly/wVHVzI

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5