İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

marketiva para yatırma ?

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
marketivaya nasıl para yatırabilirim... Direk kullanıcı koduna mı yollanıyo ne oluyo ciddi bi rakam yatıracam bi sorun çıkarmasınlar

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
E-Gold

Ben hesap açamıyorum hala yok mu bana verecek olan :(

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
E-Gold

Ben hesap açamıyorum hala yok mu bana verecek olan :(

e-gold kullanmak istemiyorum sonra bozdurması zor oluyo :)

direk banka hesabından yatırıym dedim ama ne yapı kredinin sayfasından nede garantinin sayfasından yurt dışına nasıl para yollanıcağını bulamadım... Havaleyle yatıran hiç yokmu?

Bu arada angelo daha önceki hesaptan başka bi adla üye olup hiç programı açmadan üyeliğini onaylaırsan program banlamıyor seni... Ama onaylatmadan girersen atıyor (tabi daha öncekinide onaylatmamışsan onlada girebilme ihtimalin var)

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Başka bir isime ait pasaport veya kimliği nereden bulacağım abi, o kadarcık site için bir de ID sahteciliğine girmeyelim:)

Valla yurtdışına, şubedeki temsilciye ulaş direk öyle hallet, internetten swift yapılmıyor bildiğim kadarıyla.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Başka bir isime ait pasaport veya kimliği nereden bulacağım abi, o kadarcık site için bir de ID sahteciliğine girmeyelim:)

Valla yurtdışına, şubedeki temsilciye ulaş direk öyle hallet, internetten swift yapılmıyor bildiğim kadarıyla.

daha öbceki hesabı onaylatmışmıydın... Hatırladığım kadarıyla kullanmadığın için dondurmuşlardı

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Evet önce frozen'a sonra processing'a aldılar statusu ve kesinlikle konusmuyorlar benle. :) Yeni adresimden uye olmaya çalıştım ama Amerika'yı hiç kabul edip muhattap olarak almıyorlar zaten var bir iş onun içinde :p

K

Kayıtsız Üye

Misafir
Marketivaya para yatırmak için önce hesabın doğrulanması gerekiyor.Daha sonra Deposit Funds dan Deposit by Wire Transfer a girip oradaki banka bilgilerini alın ve oraya parayı havale edin.Ben işbankası aracılığıyla yaptım sorun çıkmadı.Ancak çok büyük rakamlar yatırmanızı tavsiye etmem çünkü para boşta kalır marketiva paranızın 1000 dolarından fazlasını kullanmanıza izin vermiyor.Marketiva büyük paraların yatıralacağı biryer değil.Onun için daha ciddi yerleri tercih etmenizi tavsiye ederim.Hefeonline iyi gibi denemedim ama saxobankta olabilir ancak orada spread 3 pip.Bunun yanında mig ve crown gibi yerlerede bakın.Biraz araştırın hangisi işinize gelirse oradan açın hesabı.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
1000 dolardan fazlasını kullanamıyomuymuşuz :( sadece yatırdığımız paradan 1000 den fazlasını kullanamıyomuyuz (yani kazanıpta kullanabiliyomuyuz) yoksa her türlü 1000 in üstüne çıkamıyomuyuz ... Marketiva dışında baya bi baktım aracı şirketlere ama diğerlerinin hepsinde arayüz çok itici geldi bana , tek marketivada rahat calışabiliyorum

K

Kayıtsız Üye

Misafir
1000 dolardan fazlasını kullanamıyomuymuşuz :( sadece yatırdığımız paradan 1000 den fazlasını kullanamıyomuyuz (yani kazanıpta kullanabiliyomuyuz) yoksa her türlü 1000 in üstüne çıkamıyomuyuz ... Marketiva dışında baya bi baktım aracı şirketlere ama diğerlerinin hepsinde arayüz çok itici geldi bana , tek marketivada rahat calışabiliyorum

Tam anlatamadım sanırım.1000 doların üzerine çıkılabiliyor ama en büyük 1000 dolarlık sermaye kullanarak işlem yapılabiliyor.(Yani en büyük 100.000 lik emir girilebiliyor).Paranız 2000 ve üstüne çıksada sorun değil.Metatrader platformu kullandıran aracılar daha cazip onları denedinizmi hiç.Analiz yapmak için onlar oldukça gelişmiş durumda.Hedefonline ı deneyebilirsiniz mesela ( www.hedefonline.com )Türkçe bir site olduğu için ismini yazdım yanlış anlaşılmasın reklam için yazmadım.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Tam anlatamadım sanırım.1000 doların üzerine çıkılabiliyor ama en büyük 1000 dolarlık sermaye kullanarak işlem yapılabiliyor.(Yani en büyük 100.000 lik emir girilebiliyor).Paranız 2000 ve üstüne çıksada sorun değil.Metatrader platformu kullandıran aracılar daha cazip onları denedinizmi hiç.Analiz yapmak için onlar oldukça gelişmiş durumda.Hedefonline ı deneyebilirsiniz mesela ( www.hedefonline.com )Türkçe bir site olduğu için ismini yazdım yanlış anlaşılmasın reklam için yazmadım.

Çok yardımcı oldun teşekkür ederim... Söylediklerinin hepsini inceliyorum. Davetiye istersen davetiye istek bölümüne istekte bulunursan davetiye atarım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5