İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

martinsonubahar.com alan adını satın aldı

Cimcime_Cool

0
Onaylı Üye
Reaction score
28
CHP bir slogan belirledi. Martın Sonu Bahar Sloganı ile ilgili bir domain almayı akıl edemeyince bunu Akp adayı akıl edip satın aldı ve kendine ait bir web sitesine dönüştürüp yayına aldı.

AKP Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mestan Özcan “Martın sonu bahar” ismiyle internet sitesi kurarak isim hakkını ve bütün uzantılarını aldı.

martinsonubahar.jpg

Alan adını (domain) satın alan Özcan, açılış sayfasına seçim afişini koydu ve aldına, “Martın sonu ‘Bizce de’ bahar ” yazısını yazdı. NTV’de yer alan habere göre, Öcan, “Rakiplerimizi de takip etmemiz gerekiyor. Baktım sloganlarının web sitesi yok. Biraz da esprili olmasını istedim. Arayıp isterler diye bekliyordum ama isteyen olmadı” dedi.

marasli-baskan

Onaylı Üye
Reaction score
32
Seçim sloganının alan adını takip edemeyen bir ana muhalefet partisi. 81 şehirde 962 ilçede teşkilatı olan ve binlerce de çalışanı olan bir siyasi partiden kimse akıl edememiş de akp adayı akıl etmiş. Tebrik ederim.

cryptoabi

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Biraz para harcasaymış keşke 2 saatte yükleniyor basit bir index

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5