İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

masal,turktarihi,edebiyat.gen.tr

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bir lise öğretmeninin gönderdiği eposta üzerine;
ilk anda düzgün görünümlü gözüken masal,turktarihi,edebiyat ve birkaç gen.tr adresinin sahibini (sahiplerini) bu sitelerin alt sayfalarına eklenen içeriklerinden dolayı kınıyorum.

Cafo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir internet cafe işleticisi olarak ödev aramaya gelen küçük yaşta çocukların karşısına çıkan bu sayfalar sonucunda düştüğüm durum yüzünden bende kınıyorum. O yaptıkları spam sayfalara birgün kendileri de konu olurlar insallah.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Yazdığından beridir ,bakıyorum ,ne olduğunu bulamadım..kınanacak ne var tiva ,bizede anlat.

n0tepad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanırım nic.tr kurallarına gore, bu tür icerikleri bu isim altında toplamak yasal olmayabilir. ben tam cıkıyorum aramızdan bir arkadas nic.trye email atabilirmi tesekkurler

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
sanırım nic.tr kurallarına gore, bu tür icerikleri bu isim altında toplamak yasal olmayabilir. ben tam cıkıyorum aramızdan bir arkadas nic.trye email atabilirmi tesekkurler

Başka bir site için nic.tr ile geçmişteki bir görüşmemizde içeriğe karışamayacaklarını söylemişlerdi. (Diğer ülkelerin domainlerinde de aynı şekilde sanırım)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5