İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Maşallah yahu maşallah (Ramazan Şahin dünya şampiyonu)

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ahaha güzel bir resim vardı ama koyamadım linkini :)
Türkler geliyor efenim bugunde gs inş :)

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kendisi samimi arkadaşımdır.
hatta dünya şampiyonasına giden bütün güreşçileri tanırım hemen hemen.
ne güreşirdim be :)
Helal olsun gerçekten Allah kuvvet versin.

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
en son gecen sene 17-18 Ekim (hemde dogum günümdür) Kahramanmaraş'da Şalvar Güreşlerinde görüşmüştük , cep telefonu numarası iptal malesef visit ama müsabakaları

izlemeye her gittigimde kesin görüşürüz unutmassam insallah gelecek ay gelirse ki gelecegini sanmıyorum artık dünya şampiyonu ve türkiye şampiyonalarından başkasına göndermez bunları sponsor firma veya şirket, hatta tenezzül etmezler :)
3 sene 95+ Baş Pehlivanlığa güreştim ama hep 3. yada 4. oldum cünkü daha kalıplı ve daha atik arkadaşlar vardı grubumda :)
Hamza YERLİKAYA , Ahmet AK , Hayri YÜCEL , İhsan YÜCEL , Fevzi ÇÖLBEY , Serhan ŞAHAN , Ahmet AKBUDAK , Sefer DURAK , Cuma Ali KENGER , Muhammed MERCİMEK , Serdar BÖKE bunların hepsi türkiye şampiyonalarında yerlerini uzun süre koruyan arkadaşlarım ve hepsi mahalleden ağabeylerim/arkadaşlarım.

Hepsiyle göğsümüzü gere gere gurur duyuyoruz
99 yılında bizim memlekette Afşin'de 27 Milyar bağış ile Güreş Ağası babam olmuştu vaybe :p

hepsi geçti ve güreş spor dalında cok kıymetlidir bilenler için.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
en son gecen sene 17-18 Ekim (hemde dogum günümdür) Kahramanmaraş'da Şalvar Güreşlerinde görüşmüştük , cep telefonu numarası iptal malesef visit ama müsabakaları

izlemeye her gittigimde kesin görüşürüz unutmassam insallah gelecek ay gelirse ki gelecegini sanmıyorum artık dünya şampiyonu ve türkiye şampiyonalarından başkasına göndermez bunları sponsor firma veya şirket, hatta tenezzül etmezler : )
3 sene 95+ Baş Pehlivanlığa güreştim ama hep 3. yada 4. oldum cünkü daha kalıplı ve daha atik arkadaşlar vardı grubumda : )
Hamza YERLİKAYA , Ahmet AK , Hayri YÜCEL , İhsan YÜCEL , Fevzi ÇÖLBEY , Serhan ŞAHAN , Ahmet AKBUDAK , Sefer DURAK , Cuma Ali KENGER , Muhammed MERCİMEK , Serdar BÖKE bunların hepsi türkiye şampiyonalarında yerlerini uzun süre koruyan arkadaşlarım ve hepsi mahalleden ağabeylerim/arkadaşlarım.

Hepsiyle göğsümüzü gere gere gurur duyuyoruz
99 yılında bizim memlekette Afşin'de 27 Milyar bağış ile Güreş Ağası babam olmuştu vaybe :p

hepsi geçti ve güreş spor dalında cok kıymetlidir bilenler için.

Gelde bi el ense gör benden :D kopartayım seni yerden

(şş şaka he karşılaşırız falan bi yerden burdan atıp tutması kolay oluyor ya o bakımdan hehe )

Parantez dışındaki cümlem de şiir gibi olmuş şairler çalıp sitesine koymasın valla yakalarım he :p

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1

(şş şaka he karşılaşırız falan bi yerden burdan atıp tutması kolay oluyor ya o bakımdan hehe )

Parantez dışındaki cümlem de şiir gibi olmuş şairler çalıp sitesine koymasın valla yakalarım he :p

el ense gorecekmişiz :D visit bu kinkburgerde karsona artistlik yapmaya benzemez cakarlar adamı yerden yere :D

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cocukluk caglarımda öyleydim taa ki antepe taşınana kadar :)
6 aydır 100 metre yürümedim heralde toplamda.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5