İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Masaüstü arkaplan sorunsalı

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Benim 6-7 aydır kullandığım bir arkaplan resmi vardı, bunu tahminime göre internette görüp "Masaüstü arkaplanı olarak ayarla" diyerekten yapmıştım ve kayıt etmemiştim biryere.Bu gün yanlışlıkla başka birtane denedim ama ötekisi kayboldu.
Acaba windows öncekini bir yere kayıt edipte mi ordan arkaplan olarak yapıyor? Sistem geri yüklemeyi devreye soksam wallpaper gelir mi?
İşl.Sis: Windows XP

artofevil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
sistem geri yükleme ile gelmez.

data recoveryden felan ancak geri alabilirsin.

WHooBAY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
C:\Documents and Settings\WHooBAY\Local Settings\Application Data\Microsoft\Wallpaper1.bmp

oalrak kaydeder. yanında Wallpaper2.bmp de olabilir. kontrol et.

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
üzerine yazıyor olabilir, daha önce bende benzer bir sorun yaşamıştım, üzerine yazdığı kalmış aklımda, umarım kurtarabilirsin, üzerine yazılın veri kurtarılabiliniyormu acaba.

Technolog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Document And Settings içerisindeki alt klasörlerde temp klasörü var, genellikle internetten indirilen resim vb gibi dosyalar kaydedilmesse direk oraya atıyor windows, bahsettiğim klasörde bulma gibi bir şansın var. Eğer klasör görünmüyorsa pencerenin üst tarafında görünüm sekmesinden klasör seçeneklerine gir ve gizli dosya ve klasörleri seçeneğini işaretleyerek tamam butonuna bas böyle temp klasörü çıkmış olur. Eğer temp klasöründe yoksa internet temporary files adlı klasör içerisinde de olabilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5