İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Matbacılara özel web sitesi, çok özel tasarım+ süper domain+ site yönetim scripti

yamato

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Matbaa sektörü için hazırlanmış çok özel web sitesi.

Site matbaa.info.tr adresine kurularak teslim edilecektir.

Yaklaşık 3 ay boyunca topladığımız içerikler baskı öncesi, baskı ve baskı sonrası olarak kategorize edilmiş olup siteye özgün makaleler olarak tarafımızdan eklenecektir.

Tasarım bizim çok özel olarak nitelendirdiğimiz kategoridedir, projenin sadece ana tema aşamasında 15 gün çalışılmıştır.

Site yönetim panelinden içerik eklenebilecek şekilde tasarlanmıştır. İstenirse üyelik sistemi ve üye ilan sistemi entegre edilebilir.

Planlama aşamasında kapasitesi yüksek bir matbanın özgün içerikle matbaa sektörüne ve konuyla ilgili kullanıcılara ulaşması, sektörel prestijini arttırması ve porföyüne yeni müşteriler eklemesi amaçlanmıştır.

Her içerik sayfasında ilgili kurumun tanıtımını yapan banner alanları mevcuttur.

Matba sektörünün spesifik bir alanı için benzer proje referansımız mevcuttur. İlgili site bir kaç ay içinde neredeyse tüm sektörel kelimelerde birinci sayfaya ulaşmış ve oldukça tatmin edici bir başarı yakalamıştır.

Site tüm içerikler eklenmiş ve çalışır vaziyette teslim edilecek, panel eğitimi tarafımızdan verilecektir.

Matbaa sektöründen konuya gerekli bütçeyi ayırabilecek ilgili şahıs ve firmalar www.asilnet.com adresinden gerekli iletişim bilgilerini alabilirler.

Referans site ve tasarım demosu ilgili firmaların kurumsal mail adreslerine gönderilecektir.

Saygılarımızla
Asilnet.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5