İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Matematik olimpiyatlarında sorulan bir soru

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
beyin egzersizi olarak çok güzeldi ben çok beğendim. Bir ara ben bile 65 de olabilir dedim ama sonra çaktım hemen köfteyi baştan düşününce.. ilk 15 in zaten kar içinde olduğu zarara eklenmeyeceğini gördüm.

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence zararda olan sahte para ayırt edici alet satan adam(nerden çıktı demeyin geldi işte) bu ayakkabıcı arkadaş gidip o aletten almadı aletin satıcısı zarara girdi gerisi yalan..

not: biraz saçmaladığım için özür dilerim...

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu tür sorularda cevap hep önemli olan miktar çıkar
yani a) 50

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merty_fb' Alıntı:
bence zararda olan sahte para ayırt edici alet satan adam(nerden çıktı demeyin geldi işte) bu ayakkabıcı arkadaş gidip o aletten almadı aletin satıcısı zarara girdi gerisi yalan..

not: biraz saçmaladığım için özür dilerim...
Nasıl açıkladıysan anladığımı bile unutturdun :D

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pcqopat.Com' Alıntı:
Nasıl açıkladıysan anladığımı bile unutturdun :D

gecenin 02:20'sinde bu kadar oluyo valla baya saçmalamışım...

yazdıktan az bi süre sonra da bu kafayla burda oturulmaz dedim ve yattım zaten :D

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar bu tarz olimpiyat ve kafa karıştırıcı sorularda sorular zor sorulmas.Aksine çok kolay sorulur fakat soru sorulma şekli ve kelime oyunları o kadar profosyonelce yapılır ki basit bir soru zor gibi olur.
O gözle baktığım için ben soruyu okudum ve direk cevap 50 dedim.Çünkü sahte olan para 50 ytl.Sadece bu basit mantıkta bile sahte para miktarı ile zarar ölçülür.
Benden size bir soru

Aşağıdaki harfler belirli bir şeye göre dizilmiştir.Soru işareti yerine hangisi gelir?
Bilene pr4 siteden link

OŞMNM?

oruccim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O parayı ahmet amcaya bozdurmasa, salağın birine yuttursa hiç zarar etmicekti :d

E

echo

Misafir
ruen' Alıntı:
arkadaşlar bu tarz olimpiyat ve kafa karıştırıcı sorularda sorular zor sorulmas.Aksine çok kolay sorulur fakat soru sorulma şekli ve kelime oyunları o kadar profosyonelce yapılır ki basit bir soru zor gibi olur.
O gözle baktığım için ben soruyu okudum ve direk cevap 50 dedim.Çünkü sahte olan para 50 ytl.Sadece bu basit mantıkta bile sahte para miktarı ile zarar ölçülür.
Benden size bir soru

Aşağıdaki harfler belirli bir şeye göre dizilmiştir.Soru işareti yerine hangisi gelir?
Bilene pr4 siteden link

OŞMNM?

ocak şubat mart nisan mayıs H EEEEE :D

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar yeni bir bilgi aldım.

Ayakkabıda sahteymiş. Hadi çıkın işin içinden bakalım :(

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Yan dukkandan aldigi bozukluklarin sahte oldugunu daha duymayanlar var sanirim:rolleyes:

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim de en son duyduğum, sahte para getirip ayakkabı alan adamın aslında uzaylı olduğu :D dünyayı sahte paraya boğup sonra da ele geçirme planları yapıyolarmış :D

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
zenginin parası züğürtün çenesini yorarmış.. bırakın kardeşim zararı ayakkabıcı düşünsün yaw :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi