İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Matt Cutts: Uyarıların sadece %3 ü backlinklerle ilgilidir

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Matt Cutts gelen sorulara göre bir videocevap hazırladı ve burada webmasterlara wm tools aracılığı ile gönderilen uyarılar konusunda bilgi verdi. Bu açıklamalara göre, 2012 yılında gönderilen toplam 700 k uyarıdan sadece yüzde üçlük bir kısım backlinklerle ilgilidir. Uyarıların yüzde 90'ı black hat yöntemlerin kullanımı ile ilgilidir.

Google neleri black hat olarak görüyor, bu konuda bir açıklama yapmazken, uyarıların çoğunun doğal olmayan bağlantılar (unnatural links) ile ilgili olduğuna dair bir önyargının yanlış olduğunu vurguladı.

[YOUTUBE]Pvl_PqK-r-M[/YOUTUBE]

burak933

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
guzel bir aciklama olmus google'a gelen tepkiler uzerine guzel bir cevap..

Hakan Damar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Google'u sonunda dize getirdim. :) Ama hala DMCA'den nefret ediyorum. Onlar bana gönderdikçe bende DMCA hakkında şikayet gönderiyorum. Gereksiz olarak bizi oyaladığı ve iş gücü kaybı yaşatarak zarara uğrattığından dolayı :) Eninde sonunda DMCA tarafında biri dikkate alacak bu şikayetleri.

Ekli dosyayı görüntüle 5119

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5