İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mavi Bulut V2 Teması

noktanoktam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet beyler bayanlar 5 gün önce çıkardığım Mavi Bulut Temasının v2 sürümünü yayınlamak üzere bu konuyu açmış bulunuyorum. Temaya + olarak bazı özellikler getirdim ve v1 sürümü zaten sade bir temaydı bunu çok bozmamaya çalıştım umarım beğenirsiniz.
Temaya ekstra olarak panel ekledim. Duyuru paneli,logo,footer yazısı ve blog yazarları bölümüne 2 adet yazar ekleyebilirsiniz.Daha sonraki sürümlerinde tema paneli daha da geliştirilecektir.Panel için ayrıca teşekkür etmem gereken bir arkadaşımız var ”AndroidVagonu” . Sağolsun kendisinden ricada bulundum blog yazarları ve duyuru bölümünü ve panelini kullandım. Burdan ayrıca Teşekkür ediyorum. Temada v1 sürümünde bulunan shortcodes bölümü v2 sürümünde de var.Bazı arkadaşlarımız mail göndermiş nasıl kullanırım,malesef öyle birşey yok sallıyorsun gibi. Bunu kullanmak için resimdeki butona tıklayıp seçenekleri görebilir ve buradan seçebilirsiniz.

Pek fazla da birşey yazmaya gerek yok sanırım. Umarım beğenir ve kullanırsınız.
Demo:Buradan
Tema:Buradan
Konu Linki:Buradan
Not: Temayı yorumlarsanız sevinirim ve bende kendimi bu yönde geliştiririm. Umarım beğenirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5