İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

MaykCan.Com Satılık - Kaçırma

mertozgun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Tüh,temayı almasaydımda direk içinde makale olan senin siteni alsaydım :) Neyse hayırlı işler..

Yenile

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Çok emeğin var sitede, şuanda uğraşabileceğimi bilsem anında siteyi alırdım. Elimdeki site sayısını azaltabilirsem fiyat uygun.

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Sitenizi takip ediyordum gerçekten çok güzel inş. Hemen satabilirsiniz.

isousluer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Birkaç tavsiyede bulunayım. Öncelikle sitenin kriterlerini belirle. Şunu izle bunu izle, şu nasıl bu nasıl gibi konular açma. Görüyorum ki sitenin istatistikleri güzel. Melesa teknoloji blogu yap. Özgün teknoloji makaleleri yaz. Zaten RSS reklam almışsın. Sabit bir geliri var sitenin. Dediğin gibi tanıtım yazıları + sponsorlarla güzel bir para alırsın aylık. En basitinden benim blogumda da RSS reklam var. Ve tanıtım yazıları + sponsor reklamlar. Aylık gelirim 150 TL'ye yaklaşıyor. Biraz akıllılık edersen senin sattığın fiyatı zaten 1 ayda çıkarırsın. Çok fazla tanıtım yazısı alarak sitenin değerini düşürme. Birde bu forumda mı diğer forumda mı görmüştüm hatırlamıyorum. 3 TL'ye tanıtım yazısı satıyorsun. Ben 13 TL'ye satıyorum. Kapış kapışda gidiyor. Piyasanın fiyatınıda düşürme ki bizde para kazanalım. Artık alexa, pr vs. para etmiyor. Para eden seomoz değerleri. Örneğin http://www.opensiteexplorer.org/www.usluer.net buradaki değerler. Buradaki değerler için çalış. Senin sitenin seomoz değerleri saydığın istatistiklere göre çok düşük.

Sözün özü satma blogunu.

Sürçü lisan ettiysem affola.

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
bu arkadaşımız tam bir dolandırıcıdır aorhan temasını çalıp sitede kullanmıştır ve parayla aldığını iddia ederek siteyi bana satmıştır kendisi hakkında en yakın zamanda gerekli işlemler yapılacaktır zaten kişinin isim soy isim banka hesabı gibi bilgileri elimde mevcuttur ve temanın sahibi aorhan nickli arkadaşımıza o bilgiler verilecek ve gerekli işlemleri orhan arkadaşımız başlatacaktır.

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
Evet bu kişi dolandırıcı çıktı aorhan apress temasını çalmış diğer bir webmaster forumunda da konusu var aorhan konu açmıştı inş hakkettiği cezayı alır

MaykCan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
inşallah tüm çabalar o yönde gerekirse temanın ücretini ödeyeceğimi belirttim zaten

Hocam gerekli açıklamayı benden dinlemeden böyle bir konuşma yapmanız çok ayıp.

Biz ahmet bey ile sorunu çözdük. Temayı ben bir başkasından almıştım ve aldığım kişide parayı ahmet beye gönderdi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5