İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

mazeret.com satılık..

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zaman yokluğundan ve tembellikten yapamayacağım kafamdaki planları.. mazeret.com ile ilgilenen olursa domaini satabilirim..

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kafamda bir rakam yok aslında gelecek teklife gore kararımı vereceğim (önceki satışta da aynı taktiği kullanmıştım, alıcıların yararına olduğunu düşünüyorum) ama herhalde en az 50 milyon eder:)

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet arkadaşlar 50 milyon veren çıktı.. salı gecesi gece 12'ye kadar daha fazla veren olmazsa domain yeni sahibinin olacak.. (en az arttırma miktarı 5 milyon)
ilginiz için tekrar teşekkürler..

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
silenceofdarkness' Alıntı:
hayirli müzayedeler ploop en az acik artirma felan tam muzayedeci oldun cıktın :)

alıcıların yararına olduğu için bu yöntemi kullanıyorum.. böylece ihtiyacı olan alıyor domaini, uçuk fiyatlar olmuyor.. alan memnun satan memnun..

H

Heryerdeyiz

Misafir
Merak ettim daha önce hiç birinden domain alıp satmadığım için ...
Aranızda nasıl anlaşıyorsunuz ne gibi kurallar uygulanıyor :) ...

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güvene dayalı sadece aradaki ilişki.. ben satışlarda parayı alıyorum, daha sonra domaini transfer ediyorum.. zaten çoğunlukla ikisi eş zamanlı oluyor.. mesela bu domaini alacaksın diyelim hem para gönderiyorsun, hem de transfer isteği.. ben de onaylıyorum transfer isteğini oluyor bitiyor..

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
ploop sağlam satıcıdır. Sorunlarınızda yardımcı oluyor, güvenle alım yapabilirsiniz. :)

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet arkadaşlar domain 50 milyona yeni sahibinin oldu.. benim satışlarımda daima alan kazanır:) beni izlemeye devam edin:)
dipnot: turkishcelebrities.com satışı devam ediyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5