İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

MB Tasarım’dan Geleneksel Ramazan Ayına Özel Tüm Temalarda %50 İNDİRİM

MbWeB

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0

Bismillahirrahmanirrahim..

Merhaba arkadaşlar..
Geleneksek her bayramda yaptığımız gibi bu sene de Ramazan Ayına ve Bayramına Özel %50 indirim bugün başlatıyorum…

Sitemizdeki tüm wordpress temalarında (Haber – Spor – Köy dernek – Blog – Çokürün – Tek ürün – Firma – Firmarehberi vs vs..) %50 indirimi başlatıyorum..

TEMALARIMIZA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

Sitemizde temalarımızın normal ücretleri yazmaktadır.. O fiyatlar üzerinden yarısını hesaplayarak tema ücretini çıkarabilirsiniz..

İndirime copyright ücretleri dahil değildir.. Sitemizde copyright kaldırma ücretlerinde ne yazıyorsa onu ödersiniz..

Ödeme yollarımız için tıklayın..
İletişim için Mail – Sitemizdeki online destek veya telefon üzerinden bana ulaşabilirsiniz..

Şimdiden Başta Tüm Müşterilerimiz ve Tüm Ziyaretçilerimiz olmak üzere Tüm Müslümanların Ramazan Bayramını Kutlar Hayırlara Vesile Olmasını Dilerim.

Musa KURU
www.mbtasarim.com
[email protected]
0538 499 22 63

Normalde Sınırsız Lisanslarımızda İndirim yapmamıştım sadece tek lisanslarda geçerliydi ama.Kampanyanın Bitimine Son 10 gün kala sınırsız lisanslardada %50 indirimi başlatıyorum.
fiyatlarrrr.png

MbWeB

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Normalde Sınırsız Lisanslarımızda İndirim yapmamıştım sadece tek lisanslarda geçerliydi ama.Kampanyanın Bitimine Son 10 gün kala sınırsız lisanslardada %50 indirimi başlatıyorum.
fiyatlarrrr.png

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5