İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

MB Tasarım'dan Aday-Muhtar vs için Hazırladığımız Wp Aday Teması

MbWeB

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0

Bismillahirrahmanirrahim

Merhaba arkadaşlar.
Yeni Bir Tema İle Tekrar Karşınızdayım..

Bu Seçimlerde Adaylar Web Sitesiz Kalmayacak.!!
Temamız Belediye başkan adayı il başkan adayı muhtar adayı gibi bir çok alanda kullanılabilir.

Temamız herzamanki gibi wordpress altyapısını kullanmaktadır..

DEMO : http://www.mbtasarim.com/aday/

Temamızdaki Bir kaç özellikleri sayacak olursak ;
  • Sol Kısımda Adayın Özgeçmiş bölümü
  • Haberler bölümü
  • Gelişmiş Manşet (slider) sistemi
  • Açılır Menü Sistemi
  • Anket Sistemi
  • Seçime kalan süreyi hesaplayan geri sayım sayacı
  • Gelişmiş Tema ayar paneli
  • Ziyaretçi İstatistik Bölümü
  • Önemli Bağlantıları ekleme bölümü
  • Bulunduğunuz ilin hava durumunu gösterme bölümü
  • Sitedeki tüm bölümlerin hangi kategoriden çekileceğini belirleyeceğiniz ayar paneli.
  • Sitedeki tüm bölümlerin kaç adet haber çekilceğini belirleyeceğiniz ayar paneli
  • Bileşen Desteği
  • Twitter Bölümü
  • Gelişmiş Tasarımı
  • vs vs..

Tema Ücreti ;
  • Tema Ücreti 1 Adet Domaine Lisanslı Olarak : 50 TL’dir.
  • Sağ Alttaki Copyright logomuzu Kaldırmak isteyenlerden +25 TL Ücret Alıyoruz
  • Tema Renklerini İstediğiniz Parti ye veya istediğiniz renklere göre +25 tl ye değiştiyoruz.

Önemli Notlar ;
  • Tema Domaine Lisanslı Olarak Satılıcaktır..ve Kesinlikle hiç bir sebepten dolayı lisans değişikliği domain değiştirmesi iptali eski domainden silip yeni domainde kullanılması vs. gibi işlemler yapılmayacaktır..
  • Tema kurulumunu ücretsiz olarak yapıyorum..
  • Yukarıda yazılan ücret sadece tema ücretidir. Domain hosting Dahil Değildir....
  • İstediğiniz zaman Kullanımı Hakkında telefon,online destek veya skype'tan teknik desteğimiz Alabilirsiniz...

Ödeme Yöntemleri ;
  • İş Bankası
  • Garanti Bankası
  • Kredi Kartı ile (%5 komisyon)

İletişim Bilgilerim ;
Musa KURU
Cep : 0538 499 22 63
Mail - Skype : [email protected]
Web : www.mbtasarim.com

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Gerçekten iyi iş çıkarttığınızı düşünüyorum ama her seferinde aynı hataya düşüyorsunuz bence. Renk uyumunu mu oturtamıyorsunuz yoksa + kazanç sağlamak için mi rengarenk yapıyorsunuz bilmiyorum ama bence hoş değil.

Akabinde seçim veya muhtar'lar için geliştirilen bu tasarımda footer bence pek olmamış yada resmi durmamış.

MbWeB

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Gerçekten iyi iş çıkarttığınızı düşünüyorum ama her seferinde aynı hataya düşüyorsunuz bence. Renk uyumunu mu oturtamıyorsunuz yoksa + kazanç sağlamak için mi rengarenk yapıyorsunuz bilmiyorum ama bence hoş değil.

Akabinde seçim veya muhtar'lar için geliştirilen bu tasarımda footer bence pek olmamış yada resmi durmamış.

hayırlı satıslar.

Yorumlarınız için sağolun teşekkürler.
En çok sevilen renkleri kullanıyoruz genel olarak..
Aday temasındaki demo site ise ak parti içerikli olduğu içinde akp renkleri kullanıldı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5