İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

MB Tasarımdan Kurban Bayramına Özel Bir %50 İndirim Daha..!!

MbWeB

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0

Bismillahirrahmanirrahim..

Merhaba arkadaşlar..
Her Bayram olduğu gibi geleneği bozmadan bu Kurban Bayramındada %50 indirimi bugün başlatıyorum..

Sitemizdeki tüm wordpress temalarında (Haber - Spor - Köy dernek - Blog - Çokürün - Tek ürün - Firma - Firmarehberi vs vs..) %50 indirimi başlatıyorum..

Sitemizde temalarımızın normal ücretleri yazmaktadır.. O fiyatlar üzerinden yarısını hesaplayarak tema ücretini çıkarabilirsiniz..
İndirime copyright kaldırma ücretleri dahil değildir.. Sitemizde copyright kaldırma ücretlerinde ne yazıyorsa onu ödersiniz..

Hesap bilgilerimiz sitemizin Sol alt köşesindeki Banka Bilgilerim butonundan ulaşabilirsiniz..
İletişim için Mail - Sitemizdeki online destek veya telefon üzerinden bana ulaşabilirsiniz..

Şimdiden Başta Tüm müşterilerimizin ve ziyaretçilerimizin olmak üzere tüm müslümanların mübarek kurban bayramını kutlarım...

www.mbtasarim.com
0538 499 22 63​

MbWeB

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Evet arkadaşlar kampanyamızın bitmesine son 4 gün kaldı. %50 indirim fırsatınıa kaçırmayın..

e-ticaret

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Wordpress temaları arasında en çok dikkatimi çeken ve en güzel temalara sahip bir site. İyi satışlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5