İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

MB Tasarım'dan Yep Yeni Bir WP Spor Teması, MB Tasarım Premium Spor v1

MbWeB

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0

Merhaba arkadaşlar.
Uzun bir aradan sonra yep yeni bir tema ile karşınızdayım..
Bazı arkadaşların bildiği gibi birkaç emek hırsızı emeğin ne olduğunu bile bilmeyen Allah'tan korkmayan şahıslar onca emek sarfederek yaptığım temaların şifrelerini kırarak internet üzerinde ücretsiz olarak dağıtmaya başladıklarından dolayı uzun bir süredir tema yapmıyorum.. Ama emin olsunlarki bu yaptıkları veya yapacakları hiç bir zaman yanlarına kar olarak kalmayacaktır..

Yeni Sezona Yep Yeni Bir Görünümle Başlamanın Tam Zamanı..!!

Temamız herzamanki gibi wordpress altyapısını kullanmaktadır..

DEMO SİTE >>> http://www.mbtasarim.com/spor/

Temamızdaki Bir kaç özellikleri sayacak olursak ;

• Gelişmiş Tema ayar paneli
  • Reklam yönetim paneli
  • Menü yönetim paneli
  • Sitedeki tüm bölümlerin hangi kategoriden çekileceğini belirleyeceğiniz ayar paneli.
  • Sitedeki tüm bölümlerin kaç adet haber çekilceğini belirleyeceğiniz ayar paneli
  • Bileşen Desteği
  • Anket Sistemi
  • Kendisi otomatik güncellenen puan durumu
  • Açılır Menü Özelliği
  • Tema panelinden keywords (etiket) girme
  • Günün Videosu Bölümü
  • Gelişmiş Tasarımı
  • vs vs..

Tema Ücreti ;
  • Tema Ücreti 1 Adet Domaine Lisanslı Olarak : 100 TL’dir.
  • Sağ Alttaki Copyright logomuzu Kaldırmak isteyenlerden +25 TL Ücret Alıyoruz

Önemli Notlar ;
  • Tema Domaine Lisanslı Olarak Satılıcaktır..ve Kesinlikle hiç bir sebepten dolayı lisans değişikliği domain değiştirmesi iptali eski domainden silip yeni domainde kullanılması vs. gibi işlemler yapılmayacaktır..
  • Tema kurulumunu ücretsiz olarak yapıyorum..
  • İstediğiniz zaman Kullanımı Hakkında telefon,online destek veya skype'tan teknik desteğimiz Alabilirsiniz...

Ödeme Yöntemleri ;
  • İş Bankası
  • Garanti Bankası
  • Kredi Kartı ile (%5 komisyon)

İletişim Bilgilerim ;
Musa KURU
Cep : 0538 499 22 63
Mail - Skype : [email protected]
Web : www.mbtasarim.com

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5