İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

mc içinde mp3 peşpeşe nasıl olur

yahyatrup

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Flash CS4 de, mc içinde peşpeşe çalacak şekilde mp3 leri nasıl yerleştiririm? Yardıma ihtiyacım var.

yahyatrup

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 tane mp3 şarkıyı yerleştirebildim sonunda ..Güzel de oldu. Yaptığım butonlar da güzel çalışıyor. Nasıl mı, sound kısmından hani uzunluğu kadar frame ihtiyacı olan seçenek var ya, adı aklımda değil şimdi, ingilizce kullanıyorumda Flash'ı, oradan hallettim bu işi. Ancak bir sıkıntım daha ortaya çıktı. Tabi şarkıları önce kütüphaneye import ediyorum. Flash CS4 16.000 frameden sonrasına olanak tanımıyor. 2,5şarkıda da bu sayı doluyor...:( Önerisi olan...
mp3 dosyalarını dışardan çağır demeyiniz, internetten bulduğum bütün ActionScript 3.0 kodları hata verdi.Kodları bilen varmı?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5