İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mddata Bilişim Teknolojileri

{Üstat}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
banner.png

Mddata 2005 yılının başlarında kurulmuş olup, 9 yıllık kaliteli bir geçmişe sahip bir bilişim firmasıdır. Kaliteli hizmet anlayışını geçmişine borçlu olan Mddata en iyi hizmeti sunmayı misyon edinmiş ve bu misyon doğrultusunda her geçen gün kalitesini ve müşteri memnuniyetini arttırmaya devam etmektedir.

2005 yılının son aylarında gelişim sürecinde büyük bir adım atarak Amerika Birleşik Devletlerinde sunucularını kurmuştur. Amerika Birleşik Devletlerinde ve Türkiyede hosting, reseller, sunucu ve toplu satışlar yaparak kaliteli hizmet anlayışını müşterilerine sunmuştur. 2006 yılının Ekim ayında çalışma ve sunucu ortamını genişletmiş, ürün yelpazesini büyük oranda geliştirmiştir. 2007 yılında Amerika Birleşik Devletlerinde barındırdığı sunucuların yanına kalite ve hız özellikleri yüksek Türkiye Lokasyonlu sunucularını açmış ve müşterilerine Türkiye sunucularından da hizmet vermiştir.

Hosting, Domain, Sunucu, Web Tasarım ve Yazılım hizmetleri gibi birçok alanda hizmet veren Mddata her geçen gün büyümeye ve gülümseyen müşteri memnuniyetini sağlamaya devam etmektedir. Şu an yüzlerce müşterisi ile sımsıcak bir iletişim halinde olan Mddata verdiği sözü tutuyor ve önce müşteri memnuniyeti ilkesini tüm müşterilerine tekrar hatırlatıyor.

•Etik değerleri herşeyin üzerinde tutmak,
•Tüm ilişkilerimizde saygılı, içten, adaletli, açık ve dürüst bir yapı içerisinde olmak,
•En yüksek kaliteyi en doğru maliyetlerle sağlamak.
•Hedefleri olan, dinamik, değişime ve öğrenmeye açık, rekabetçi, çalışanların tatmini ve moral değerlerini koruyan bir kurum kültürünü benimsemek,
•Yaptığımız tüm işleri yüksek sorumluluk, ciddiyet ve disiplin anlayışı içerisinde gerçekleştirmek ve tamamlamak.
•Bu değerlerin kısaca tanımı MDDATA.

Firma Bilgileri:

Mddata Bilişim Teknolojileri
Vergi Dairesi: Gaziler No: 2730280298
YS: 1604
WEB: www.mddata.net.tr
E-POSTA : [email protected]
Tel : 0850 302 81 10
Fax: 0362 439 13 73
Adres: Cumhuriyet Mh. İsmet İnönü Bulvarı No: 259 / D Atakum - Samsun

ofis1.jpg

ofis2.jpg

ofis3.jpg

azad-sterk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Firmadan hizmet alırken biraz tedirginlikte bulundum ama inanın ki öyle bir teknik destekleri varki hiç sıkılmadan tüm sorularıma cevap buldular ve son şuan sorunsuz 9 ay kullanıyorum hiç kesinti olmadan.Darısı merdivan altı hosting alıpta başını yemekten kurtulamayanlar :)

byalihan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yöneticisinden elemanına kadar 1 numara insanlar. Hizmet alacakların şüpheye düşmesine hiç gerek yok.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5