İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

mediatemple, hostgator, resellerguru, resellerzoom hakkında

D

d-l-n

Misafir
merhaba arkadaslar,

Bugune kadar sürekli türkiye lokasyonlu büyük firmalar ile çalıştım, bu ay bir kaç web sitesi daha acacagım yurt dısındaki reseller paketlerini denemek istiyorum.Aşağıda verecek oldugum hosting şirketleri ile çalışan veya yakınlardan duydugu gerçek bilgi olarak olumlu olumsuz açıklamalarınızı yaparsanız sevinirim.

www.mediatemple.net
www.hostgator.com
www.resellerguru.com
www.resellerzoom.com

hem kişisel düşüncemi etkilemiş olucaksınız hemde tüm webmasterların en büyük problemlerinden birincisi olan hosting kapanma konusunu bir nebze olsun aşmış olacagız.

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
www.resellerguru.com 'u 1 seneden fazla kullandım. (windows-helm)

dedicated aldığımdan bıraktım.

ticket lara hızlı cevap verip sorunu çözme konusunda yardımcı oluyorlar. cpu yükselme konusunda hassaslar. cpu kullanımı yaklaşık %10 olan bir sitemi uyarı yapıp belirli bir süre verdiler taşımam için.

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
hostgator.com uzun zamandır kullanıyorum hiç bir sorun çıkmadı şuana kadar.

mehmet-ali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Resellerzoom küçük siteler için ideal bende 3-4 ay çalışmıştım ama hit 5-6 bini geçince güle güle dediler...
Yüksek hit varsa hiç tavsiye etmem www.modvps.com öneririm yine resellerzoom'un vps servisi...

Tekili 15.000 olan cpu'yu sömüren sitelerim var, resellerzoomdan bir paket aldım şuan için hiçbir sorunda yaşamadım. Ticket atmaya gerek bile kalmadı sorun yok. Yıllık uzatmayı düşünüyorum.

Hostgator'u tavsiye etmem.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
mediatemple ve hostgator kaliteli hizmet veriyor. Özellikle (bire bir tecrübe ettiğim için) hostgator un hizmet verme sistemi herkesin örnek alması gereken bir yapıda. Hostgator shared (paylaşımlı) hosting yüksek ziyaretçi sayıları için çok da performanslı değil.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5