İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Medyahost sunucu ödemesi yapmadan kaçtı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

garipserseri

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Bu konuyu açmak istemezdim bunun sebebi yaklaşık 1,5 yıl gibi çalışmamızdır.Fakat işi bırakıyoruz ortak ile ayrılıyoruz diyerek ödemenizi yapmadan farklı bir firma ile anlaşırsanız o zaman işte kendinizi enayi gibi hissediyorsunuz

İsmim Ferhat Muzafferbilişim firmasın da mali işlere bakıyorum

Gelelim konumuza

Medyahost.net firması her ayın 22de bize sunucu ödemesi yaparak işlerini yönetiyordu.Fakat daha sonra kendileri her ayın 28 de ödeme yapmak istediler bizde sorun değil diyerek günün de sunucu ödemesini kendimiz yaptık bu şekil de alışverişimiz devam etti gitti.
Fakat kendileri temmuz ayın daki son faturalarını ödeme yapmadılar 1 de ödeme 3ödeme vs gibi atlamalar oldu telefon ile görüşen diğer yetkili arkadaşımıza ise ortağım gün için de paypal ile ödeme yapacak gibi vs bilgiler verildi biz de baya bir çalışmamız olduğu için kendileri ile sorun etmedik taki alttaki mesajı bize atana kadar lütfen tarihe dikkat ediniz 8/8/2012

<<<

sunucu ödemelerinde sıkıntı olduğundan dolayı ediz beyle problem yaşanması neticesinde sunucuyu iptal etmek zorunda kaldığımızdan kullanım olan 7 günlük tarafımıza dilerseniz fatura edebilirsiniz diğer alınan hizmetler ve yeni sağlanacak hizmetlerde sizlerle devam etmeyi planlamakta olduğumuzu üzülerek söylememiz gerekmektedir bu nedenle sunucu kapatılmasını benimde ailevi sorunlardan hastalık neticesinden ilgisiz bu aralar baya yoğun olmamdan dolayı sunucuyu geçici olara tekrar belirtiyorum geçici olarak sizlerden memnun kaldığımdan ötürü tekrar sizden sunucu almam gerese dahil sizlerle çalışmaktan onur duyarım müsteriler ve sitemiz aynı hizmeti sağlayacaktır ancak arkadaşa yönlendirilip gecici olarak o ilgilenecektir gecici bir süre zarfında ben işlerimi halledene kadar...

gereğinin yapılmasını arz talep ederim....

radyohosting lisansını örnekhosting hesabı

[email protected] aktarılması rıca olunur

Saygılarımla....

medyahost.png

kusura bakmayın bizim iki çalışanımız dan bu sunucu parası ceza olarak 300+300 herbirisin den sunucu ücreti kesiliyor ise yapılıcak birşey yoktur

medyahost ortaklarının birtanesi aykut bey kesinlikle Kemal beyin telefonlarına bir kez bile cıkmamıstır sadece emir bey ile görüşmüş oda bu parayı alabilirseniz benden alın diye tehtitkar konusmalar yapmıtır

medyahost ortakların dan ediz bey iyi niyet ile ödemeyi eylül ayı için de yapacağını belirtmiş yapmamıştır
aynı sekilde ekim ayı için de yapacağını belirtmiş fakat bize cenazem var dışardayım geldiğim de yaparım ayarlarım şeklin de bilgi vermiştir

aynı sekil de kendisin den çalışanlarımız dan biri olan Kemal beyin özel durum dan dolayı ödemesini en geç 20 ekime kadar yapması istenmiş ediz bey tamam demesine istinaden ödeme yapılmamıştır.

şin tuhaf tarafı şimdi anlaştığı firmaya parası olup ta sunucu ücretini ödemesidir

Bu yazı tüm forumlar da yayınlanacağı kendisine sitesi üzerin den bilgi verilmiştir

Muzafferbilişim

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Muzafferbilişim adını suzun süredir duyuyorum. İlk duyduğum günden bu yana hiç bir resmi bilgisine ulaşılmayan şu an dahi sitesinde sabit telefon sabit adres yer sağlayıcı belgesi olmayan, fatura kesip kesmediği muamma, diğer vergi ödemelerini ise ne yaptığı belli olmayan şirketmi, şahısmı yoksa satış yapıp vergi ödemeyen bir yermi buda bilinmeyen bir yerin ödeme alamayınca hayıflanması enterasan olmuş. Eğer bu bilgiler sitenizde varda ben göremediysem kusura bakmayın mesajımı editlerim.

garipserseri

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Muzafferbilişim adını suzun süredir duyuyorum. İlk duyduğum günden bu yana hiç bir resmi bilgisine ulaşılmayan şu an dahi sitesinde sabit telefon sabit adres yer sağlayıcı belgesi olmayan, fatura kesip kesmediği muamma, diğer vergi ödemelerini ise ne yaptığı belli olmayan şirketmi, şahısmı yoksa satış yapıp vergi ödemeyen bir yermi buda bilinmeyen bir yerin ödeme alamayınca hayıflanması enterasan olmuş. Eğer bu bilgiler sitenizde varda ben göremediysem kusura bakmayın mesajımı editlerim.

bizim ile çalışan herkes bu bilgilere ulaşabilmektedir siz de çalışın siz de ulaşın ayrıca bu farklı bir konudur bu konu dışın da bir şikayetiniz var ise şikayet konusu acabilirsiniz veya siz de diğer bir çok çekemeyenler gibi hakkımızda resmi makamlara şikayette bulunabilirsiniz
biz bunları sitemiz de yayınlamıyoruz yayınlamakta istemiyoruz şikayet edebileceğiniz alan lar bellidir
sanırım medya host aykutun tanıdığı vs falansınız bir çok müşterimiz faturası almıştır mesajınız kalsın editlemenize gerekyoktur bizim ile çalışsan her kesi zaten %100 memnun edemeyiz bunu sağlayan varsa yazın tanıyalım

resmi yazılarını sitelerine ekleyenler dolandırıcılık yapmıyorlar mı mesela medya host resmi yazılarını yazmıs vs hepsini eklemiş al sana dolandırıcık yapıyor

eğer yazdığımız şikayet konusu ile alakalı yazacaksanız yazın aksi taktirde gölge etmeyin konu baltalamak ise işiniz devam edin

küçük bir not daha uzun süredir duyduğunuz bir sitemiz de yaklasık 17 adet tema değişilikliği oldu onu düzenledik çaldılar bunu düzenledik caldılar artık bu tarz bilgileri yayınlamıyoruz bizim ile farklı sorun varsa lütfen yetkili mercilere şikayet ediniz

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Benim buradaki mesajımı kim neden sildi?
Muzafferbilişim denen yerin hiç bir resmi kaydı yok sitesinde. Siteden gördüğüm kadarıyla ne vergi ödüyor, ne yer sağlayıcı belgesi var ne de sabit adres ve teli. Pek çok hosting firmasına haksız rekabet yapan bir yerin kalkıpta mağdur mesajının burada yayınlanması nasıl haksa bunu eleştirmekte benim hakkım. Konuyu açan arkadaş resmi bilgilerini sitesinde günceller ya da buradan verirse moderatörlere gerek kalmadan ben silerim mesajımı zaten. Ama yüzlerce ticaret yapan adama haksızlık yapan bir yerin kalkıpta paramı alamadım mağdurum diye konu açması trajikomik bir hadise. Benim konumu silende her kimse bu trajikomik hikayeye ortak olarak diğer resmi iş yapan arkadaşların hakkının yenmesine resmen çanak tutuyor. Ayıptır yapmayın böyle şeyler. Burası forumdan çok bir sürü insanın bilgi edindiği bir alan. Yeğenlere, kankalara kıyak yaplacak bir alan değil.

Dediğim gibi eğer konuyu açan arkadaş resmi belgelere sahipse konumu ben silerim zaten siz zahmet etmeyin başka şeylerle ilgilenin.

garipserseri

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Benim buradaki mesajımı kim neden sildi?
Muzafferbilişim denen yerin hiç bir resmi kaydı yok sitesinde. Siteden gördüğüm kadarıyla ne vergi ödüyor, ne yer sağlayıcı belgesi var ne de sabit adres ve teli. Pek çok hosting firmasına haksız rekabet yapan bir yerin kalkıpta mağdur mesajının burada yayınlanması nasıl haksa bunu eleştirmekte benim hakkım. Konuyu açan arkadaş resmi bilgilerini sitesinde günceller ya da buradan verirse moderatörlere gerek kalmadan ben silerim mesajımı zaten. Ama yüzlerce ticaret yapan adama haksızlık yapan bir yerin kalkıpta paramı alamadım mağdurum diye konu açması trajikomik bir hadise. Benim konumu silende her kimse bu trajikomik hikayeye ortak olarak diğer resmi iş yapan arkadaşların hakkının yenmesine resmen çanak tutuyor. Ayıptır yapmayın böyle şeyler. Burası forumdan çok bir sürü insanın bilgi edindiği bir alan. Yeğenlere, kankalara kıyak yaplacak bir alan değil.

Dediğim gibi eğer konuyu açan arkadaş resmi belgelere sahipse konumu ben silerim zaten siz zahmet etmeyin başka şeylerle ilgilenin.

bizimile alakalı bir sorunun var ise şikayet edeceğin merciler bellidir su anda konu kirletiyorsun boşgezenin boşkalfasısın sanırım

benim vergi verip vermediğimi veya ilave olarak nasıl bir iş ile uğrastığımı sen nereden biliyorsun para kasam senmisin yok sa birinin dalkavukluğunumu yapıyorsun
yasın benden 5 yaş büyük ama ticaretin sıfır
vergiden bağsediyorsun bu bana borcu olan firma vergi veriyor 4 aydır paramızı alamıyoruz bunun hakkın da yazmıyorsun da kalkıp bizim hakkımız da yazı yazıyorsun

tabi biz bilgilerimizi yayınlamadık diye dolandırı olduk ama vergisini veren birisi bize borcunu ödemesi diye sağlam firma oldu vergi veriyor

bana 1 tane sen dahil yaptığın işin %100 vergisini tek kuruşunu kacırmadan veriyorum dersen yalan söğlersin

bizim ana firmamız çanakkalede 4 kez üst üste vergi rekorunu kırdı sen sıkıntı yapma biz 2009 yılından itibaren bir kez bile belge sitemize eklemedik tek eklediğimiz ysb oda zaten ortaokul cocuğuna bile veriyorlar 1819 numaramız oradan tüm bilgilerimizi bulabilirsin

hafiyelik yapmak sana yaraşıcaktır

bu arada kişi bize ödemesini yapmıstır

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
bizimile alakalı bir sorunun var ise şikayet edeceğin merciler bellidir su anda konu kirletiyorsun boşgezenin boşkalfasısın sanırım

benim vergi verip vermediğimi veya ilave olarak nasıl bir iş ile uğrastığımı sen nereden biliyorsun para kasam senmisin yok sa birinin dalkavukluğunumu yapıyorsun
yasın benden 5 yaş büyük ama ticaretin sıfır
vergiden bağsediyorsun bu bana borcu olan firma vergi veriyor 4 aydır paramızı alamıyoruz bunun hakkın da yazmıyorsun da kalkıp bizim hakkımız da yazı yazıyorsun

tabi biz bilgilerimizi yayınlamadık diye dolandırı olduk ama vergisini veren birisi bize borcunu ödemesi diye sağlam firma oldu vergi veriyor

bana 1 tane sen dahil yaptığın işin %100 vergisini tek kuruşunu kacırmadan veriyorum dersen yalan söğlersin

bizim ana firmamız çanakkalede 4 kez üst üste vergi rekorunu kırdı sen sıkıntı yapma biz 2009 yılından itibaren bir kez bile belge sitemize eklemedik tek eklediğimiz ysb oda zaten ortaokul cocuğuna bile veriyorlar 1819 numaramız oradan tüm bilgilerimizi bulabilirsin

hafiyelik yapmak sana yaraşıcaktır

bu arada kişi bize ödemesini yapmıstır
Üstad konuyu uzatmaya gerek yok.
Sizden hosting satın alınca gelen fatura kırdığınız rekorlarıda ispat edecektir zaten.

garipserseri

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
mutlaka konu link te iletinki size hosting satmayalım:eek:lmadı:

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Şikayetin geri alınması üzerine konu silinecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5