İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mega Haber Haber Sitesi satiliktir

erdjan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
PR3 Mega Haber sitesi www.megahaber.net satılıktır.

Site, 1000 TL'ye satılıktır. Bu fiyata hosting, haber sistemi ve domain dahildir. Domain'i ise bitmek uzere isteyene 1 yil daha yeniliyebilirim.
Wordpress admin panelinden bahsetmek istemiyorum.Bütünüyle hazır bir sitenin sahibi olabilirsiniz. Siteyi almak isteyen arkadaşlar, buraya mesaj yazarak veya pm atarak temasa geçebilirler. Arti Sitede kullanilan wp temasi ise beraber.
Siteye saglik,msn diye bolumler eklenmistir. Pek vaktim oldugundan dolayi ugrasamiyorum.
Siteyi satmamim nedeni ise internette fazla duramam, Yani ugrasmiyorum.
Ayni domain'in eu uzantisini hediye edebilirim. Isteyen kullanabilir..
Sitenin açılış tarihi:2007-03-25
Günlük hit sayısı, kaynak link:Yaklaşık 3 ile 5 bin arasi (google isteyene gosterilecektir.)
Site tüm içeriği birliktemi satılık, sınırlama var ise neler:Tüm içeriğiyle
Hosting dahilmidir:10 ay .. HosGator (Sinirsiz trafik)
Banlı olduğu sponsor varmı:hayır
Banlı olduğu arama motoru varmı:hayır
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahilmi:Bedava. (wp)
Yazılım Lisans sonlanma zamanı: yok
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..:yok
Sitenin aylik getirisi : Pm olarak verilecektir. (adsense, reklamstore, adhood, adklik.(Mynet).Arti link satisi.)
Siteyi suana kadar gercekten duzgun bir sekilde yazilara dikkat ederek yuklenmistir.
Haberler siteye manuel olarak eklenmektedir. Isteyen botlada cekebilir. Bende ise bot yoktur.

Alexa 271 k, Dmoz kayitli degildir.

Lutfen ciddi olanlar basvursun. Adsense, adhood, adklik. reklamlarini ciddi alicilara gosterbilirim.

Grkm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domain de güzelmiş site de... Hayırlı satışlar...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5