İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mehmet Topuz Fenerbahçe'de

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Fenerbahce.org'da Mehmet Topuz'un alındığı açıklandı.

Dün Beşiktaş almıştı ama resmi olarak açıklanmamıştı, Fener'in transferi resmi olduğu için Fener'de gibi sanki.

Her gün yeni bir takıma transfer oluyor Mehmet.

Ne olacak bilmiyorum.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
Mehmeti fenerbahçe aldı
Topuzu beşiktaşa kaldı... :)
ama bu futbolcuyu sevmem

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
bu da size size kapak olsun , bu da size size ders olsun , bu da size size son olsun.

bizimle uğraşılmaz kulağınaza küpe olsun

ha uşağum haa ;) - orjinali için >>>><<<<

:) kendinu ne sanuyasun?

Swan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
11069_3.jpg

"50 milyon dolar verseler bile.."
Beşiktaş’la anlaşmaya varan Mehmet Topuz, Fenerbahçe’de futbol oynamamakta kararlı olduğunu söyledi.

Beşiktaş Kulübü'nün dün anlaşmaya vardığı Mehmet Topuz transferi, bugün Fenerbahçe Kulübü'nün Kayserispor ile anlaşması sonucu çıkmaza girmişti.

Öğle saatlerinde yaşanan bu gelişmenin ardından hem Kayserispor, hem Fenerbahçe ve hemde Beşiktaş Kulübü'nden çeşitli açıklamalar gelmiş ve transfer tam anlamıyla noktalanamamıştı.

Bu akşam Beşiktaş Başkanı Demirören ile konuşan Mehmet Topuz'un, Fenerbahçe'de oynamak istemediğini söylediği öğrenildi. Topuz'un yapılan bu konuşmada Demirören'e, "Ben Fenerbahçe'de oynamak istemiyorum. Kulübüm ile anlaşmaları beni çok ilgilendirmiyor. 50 milyon Dolar da verseler Fenerbahçe'de oynamam" dediği öğrenildi.

Ok.Net

Kendini sattı mı? :) 50 milyon dolar'dan fazlasını vermiş olamaz herhalde Yıldırım Başkan. :)

Ne diyelim. Sağlık olsun Fenerbahçe camiasına..

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya satmak degil bazı insanlar bazı takımları gönülden sever aldıgı para degil o takımda oynamak daha degerlidir.

her futbolcu için gecerlidir buu ha kendini sattı dersek onu emre yaptı gs de futbolcu oldu sonra gs den gidersem sadece yurt dışı olur tr den sadece gs de oynarım diyen emre gitti fb transfer oldu işte satmak budur.

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
ya bu karaktersiz herif salı günü fenerbahçe yöneticileriyle görüşrüğü zaman fenerbahçeliyim ben demiştir ;)

sırf para koparmak için yaptığı üç kağıt

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
sorun yok :)
bonservis fenerde her türlü karlı biz çıkacağız...

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Ne biliyorsunuz basının uydurmadığını?
Belki adam Kayserisporda kalacak yine

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Kayserispor'lu Mehmet Topuz'un Beşiktaş ya da Fenerbahçe'ye transferi yılan hikayesine dönerken, milli futbolcunun "Doğuştan Beşiktaşlıyım" açıklaması bu transferde farklı bir tartışma yarattı. Konuya ilişkin en çarpıcı değerlendirme ise eski Galatasaray yöneticisi Fatih Gökşen'den geldi.

Gökşen, "Benim bildiğim Mehmet Topuz, doğuştan Galatasaray'lı" dedi.

Radyospor' konuşan Fatih Gökşen, Fenerbahçe ve beşiktaş'ın kadrosuna katmak için çekiştiği Mehmet Topuz'un "Doğuştan Galatasaraylı" olduğunu ifade etti.

Gökşen, şunları söyledi: "2004 yılında Ergun Gürsoy ile birlikte Mehmet'i kadromuza katmak için Kayserispor Başkanı Recep Mamur ve Mehmet Topuz iyle görüşmüştük. Anlaşma noktasına geldiğimiz transfer son onda gerçekleşmemişti. Bugün ilginç olan Mehmet Topuz'un açıklamaları. Mehmet, doğuştan Galatasaraylı olduğunu söylemişti. Benimde bildiğim Mehmet Topuz, doğuştan Galatasaraylı."

http://www.internetspor.com/mehmet-topuzu-bitirecek-sozler-news8049.html

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Benim bildiğim Mehmet Topuz doğuştan Batman Belediyespor'lu.

Dünyanın en iyi futbolcusu da olsa, bu saatten sonra bu herifi istemiyorum.

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ne biliyorsunuz basının uydurmadığını?
Belki adam Kayserisporda kalacak yine

http://www.kayserispor.org.tr/ sitede duyuru var. Doğuştan beşiktaşlıyım olayınada inanmıyorum hepsi pazarlık stratejileri en sonunda açıkta kalacak o olacak. Fenerbahçe fifanın kuralları doğrultusunda hareket ettiği için bir sorun yok. Tanıdığım fenerliler zaten mehmet topuzu istemiyorlardı. Rant meselesi herhalde...

buda kayseride kaldığında ki mehmet )
http://www.analiztv.com/news_detail.php?id=1094

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Mehmet Topuz Kayseri'ye ilk geldiğinde Kayserispor Dergisi'ne "Ben doğduğumdan beri Kayserisporlu'yum" demiş.

Dün de Galatasaraylı yönetici Fatih Gökşen, "Biz Mehmet'i almak istediğimizde bize doğduğundan beri Galatasaraylı olduğunu söyledi" dedi.

3 gün önce de "Ben doğduğumdan beri Beşiktaşlı'yım" dedi.

Mehmet Topuz birkaç kez doğmuş olmalı.

Lütfen gelmesin Fenerbahçe'ye, lütfen.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
adam anca havalandı :) topcuda değil ya...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5