İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Öneri MeHMeTR Banlanması Hakkında Duyuru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

black07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SELAM ALEYKUM...! ÖNCELİKLE ŞUNU BELİRTİYİM İlşad Özkan İSİMLİ ARKADAŞ BENİM GERÇEK ADIMI KULLANARAK YAPTIĞIN HAKARET DOLAYISLA ANTALYA SAVCILIĞINA GEREKEN BİLDİRİYİ YAPACAĞIM BUNDAN EMİN OL

BEN KİMSEYİ DOLANDIRMADIM KİMSENİN HAKKINA GİRMEDİM SİZDEN ÜCRET TALEP ETMEDİM MADDİ Bİ BEKLENTİM YOKTUR OLMAZDA!

BENİ TANIYAN TANIR BİLEN BİLİR HAKKIMA GİRENE HAKKIM HARAM OLSUN BUNU BİLSİN

Antalya Asli Ceza Mahkemesinde Görüşmek Üzere Saygılar MeHMeTR ;)

tepki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
65
görüşün bakalım ne olacak
sen neden bir üyelik daha aldın banlandın git daha niye geri geliyorsun
madem yapacaksın burda gelip gövde gösterisi yapma
yapacagın şeyi yap otur

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
arkadaş kme senin adına hakaret etmiş?
biraz açarmısınız, forum içi bir olay mı bu

black07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gövde Gösterisi Yapdığım Yok Tamammı! Ben Gereken Uyarımı Yapdım! Benim Adımı Kullanarak Hakaret Ediliyor Bu Etik Değil!

cutter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
görüşün bakalım ne olacak
sen neden bir üyelik daha aldın banlandın git daha niye geri geliyorsun
madem yapacaksın burda gelip gövde gösterisi yapma
yapacagın şeyi yap otur

kardeş gövde gösterisi falan değil bu bence adam hakkını savunuyor sadece bencede haklı gerçekler neyse bizde öğrenelim

tepki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
65
anlatsın öğrenelim arkadaşlar o zaman
benim demek istedigim şey ortaya bir laf atıyorlar sebebini söylemiyorlar

black07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim Ömrümde ağzımdan Haram lokma geçmemiştir! beni bu forumda tanıyan benle mesajlaşan bilir! bazı arkadaşlara bedava hosting dağıttım hepside burda konussun o arkadaşlar tek bi yamuğumu gördülermi? ben bu yasıma kadar serefimle yasadım ! kimseden laf yemedim yiyememde! benim mesleğim webmasterlık! bana doğrudan yapılan bu suçlamayı kabullenemem! benim müşterim yarın bigun bu forumda denk gelse bu başlığı okusa ? Yazıklar Olsun ya

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
peki sen ne istiyorsun?
peki o Karluk neden sana böyle bir iftira atsın, sen dolandırıcı olmadığından eminmisin? ben emin değilim, seni tanımıyorum. internet artık güvenli değil, bilemeyiz senin kim olduğunu, (bunlar varsayımdır)

black07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
PM Konuşmalarımı Bulup Okuyabilir Adminler Kullanıcı Adı Şifre Verebilirim Saygılar

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Yazdıklarımı iyi oku, tekrar yazmayacağım:

Ben şu başlıkta senin forum içindeki tam adını kullandım:http://forum.iyinet.com/istek-sikayet-oneriler/157687-mehmetr-mehmet-varisli-forumdan-atilmali.html

Senin gerçek adın ne, ben bilmem. Buraya isteyen herkes başkasının kimlik numarasıyla ve başkasının adıyla kaydolabilir. Yönetimin bu konudaki kimlik numarası çalışmasının neden işlemeyeceğinin sebeplerinden biri de budur.

Ben MeHMeTR'ye bakınca yanında hangi ismi görüyorsam onu yazarım. Yönetime söylersin oradan ismin kaldırılabilir. Beni bağlamaz, ben o başlığı öyle açtım. O başlığı açarken senin gerçek Mehmet Varışlı olamayacağın ihtimalini düşünerek oraya bir isim girdimse bu hatadır ama artık top yönetimde, sanırım açılan başlıkları değiştirme yetkisi yok kullanıcılarda.

Sen insanları backlink vaadiyle bir foruma üye ettin. Vaadin yalandı, var mı ötesi? Kaç kişiyi kandırdın? Değdi mi bu yaptığına? Cin olmadan neden adam çarpıyorsun ki? Senin niyetin kötü çünkü, atılman da doğru. Yılanın başı küçükken ezilir çünkü.

Senin iyi niyetin nerede, ben göremedim?
Yok eğer sen iddia ettiğin gibi gerçekten webmaster'san nasıl olur da daha ne olduğunu bilmediğin bir şeyi insanlara vadedersin?

Yönetim senin eski hesabına girip özel mesajları okusun, sen silmişsen girip benimkileri okusunlar. Senin yazdıkların ortada. Çok ufak da olsa foruma üye ol sonra backlink eklenecek demek, karşılıkla iş yapmaktır. Her karşılık maddi olacak diye bir şey yok.

Yöntemin ise buradaki işi bilmeyen arkadaşları kandırmaktı. Bak, sana inanıp 9 PR'lı backlink aldığını sanan arkadaşlar olmuş.

[editlendi]

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
PM Konuşmalarımı Bulup Okuyabilir Adminler Kullanıcı Adı Şifre Verebilirim Saygılar

yönetim her bilgiye rahatlıkla ulaşabilecek sisteme sahip bu arada konuyu tam olarak bilmemekle birlikte mahkemenin böyle basit işlerle uğraşacağını sanmıyorum elinde sağlam delillerinin olması lazım kuru kuru dava açarsan adam seni tanımadığını söylerse ve konu ile hiç bir ilgisinin olmadığını iddia ettiği ve kanıtladığı takdirde sana tazminat davası açılabilir yani yasal mevzular lafla olacak şekilde basit değil tabii bunlar düşüncelerim hakkın yerini bulması dileğiyle haklı olan kazansın

black07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sen insanları backlink vaadiyle bir foruma üye ettin. Vaadin yalandı, var mı ötesi? Kaç kişiyi kandırdın? Değdi mi bu yaptığına? Cin olmadan neden adam çarpıyorsun ki? Senin niyetin kötü çünkü, atılman da doğru. Yılanın başı küçükken ezilir çünkü.
Backlink Konusu İçinde FAKE OLDUGU ZATEN ARKADAŞLAR TARAFINDAN TESBİT EDİLDİ KİMSEYİ KANDIRDIĞIMIZ YOOOOOOKKKKK
http://forum.iyinet.com/link-degisim/157620-page-ranking-9-karsiliksiz-backlink-fake-degildir.html

OKUMA YAZMANDAMI YOK BE ADAM!

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Backlink Konusu İçinde FAKE OLDUGU ZATEN ARKADAŞLAR TARAFINDAN TESBİT EDİLDİ KİMSEYİ KANDIRDIĞIMIZ YOOOOOOKKKKK
http://forum.iyinet.com/link-degisim/157620-page-ranking-9-karsiliksiz-backlink-fake-degildir.html

Peki yaptığınız işlem fake de olsa backlink dağıtmakmıdır yoksa faydasız birşey mi?

Siteden çıkılıyor diye gösteriyor, bu backlink mi oluyor? Gerçekten bilmediğim için soruyorum bunu.

Yoksa hiçbir değeri olmayan bişeyimi kullandınız? PR dağıtıyorum diye, ben tam çözemedim hala o kısmı.

BthnKngl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Peki yaptığınız işlem fake de olsa backlink dağıtmakmıdır yoksa faydasız birşey mi?

Siteden çıkılıyor diye gösteriyor, bu backlink mi oluyor? Gerçekten bilmediğim için soruyorum bunu.

Yoksa hiçbir değeri olmayan bişeyimi kullandınız? PR dağıtıyorum diye, ben tam çözemedim hala o kısmı.

Backlinkle Alakası Yok. Siteden Yönlendiriyor Yani Çoğu Sitede Açılan Bu Sayfadan Ayrılıyorsunuz ya da Forumlarda Linklere Tıklandığında başka bir siteye yönlendiriliyorsunuz bizimle alakası yoktur ile Tamamen aynı.. Ortada bir çalışma yok yani..

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Konu kişisel tartışmaya dönüştüğü için kitliyorum.
Kullanıcılar kurallara aykırı da davransa, gereği yönetim tarafından yapılır, hakaret edici kelimeler kullanmayalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5