İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Memur Alımları ile İlgili İlan ve Haber Sitesi Satılık

Marikinas2

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site Adresi: www.memuralimlari.net
İstenilen Fiyat: 150 TL PayPal & Havale (Düşündüğüm en düşük fiyat bu. Açık arttırma şeklinde yüksek veren olursa site ona gider.)
Sitenin Aylık Getirisi: Biraz üzerine düşersem PropellerAds'tan aylık ortalama 120-130 USD kazandırdı. Diğer reklamlara hiç girmedim bile..
Sitenin Kategorisi: Memur alımları ile ilgili haber sitesi
Günlük Tekil Hit Sayısı: Ortalama 1000. (Haberin, ilanın ilgisine göre değişiyor. Günlük 20binide gördüm)
Satışa Hosting Dahilmi?: Evet
Banlı Olduğu Sponsor: Hayır
Banlı Olduğu Arama Motoru: Hayır
Kullanılan Lisans Satışa Dahilmi: Evet

Özel Notlar:Sitede içerikler özgün haberler ve resmi memur alım ilanları şeklinde. Siteyle birlikte siteye ait 11.000 kişilik Facebook sayfası ve 4.500 kişilik Facebook Grubu ve Yaklaşık 1.000 kişilk Twitter hesabıda verilecektir. Sayfadaki ve Gruptaki kişiler tamamen gerçek memur adaylarıdır. Site teması kendi tasarımımdır.

Herşeyiyle dört dörtlük bir site. Son zamanlarda pek ilgilenemediğim ve iş dolayısıyla ilgilenemeyeceğim için uygun bir fiyattan satıyorum...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi