İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

menüden makale açmak?

adelweiss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar ben joomlanın örnek içeriğini komple sildim sıfırdan siteyi tasarlıcam.
menü butonuna bastığımda direk makalelerden seçtiğim bir tanesinin açılmasını istiyorum ama beceremedim.
menüye geliyorum oradan xxxx ismini verdiğim butonu change type'tan article layout u seçiyorum.sonra önceden hazırladığım article'ı sağ taraftaki yerden selecte basarak seçiyorum. bundan sonra siteyi normal olarak açıp xxxx butonuna bastığımda sayfa açılmıyor.
yardımlarınızı bekliyorum.teşekkür ederim.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Yaptığınız işlemde herhangi bir hata yok, fakat konu açarken konu başlığnıın altında bulunan kısım seo işlemi için geçerlidir, şayet bu kısımda türkçe karakter kullandıysanız seo türkçe karakterleri desteklemez ve 404 hatası alırsınız, bunu bir kontrol edin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5