İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Merakla bekleniyordu

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Nokia'nın, Ovi servisleriyle birlikte gelen ve merakla beklenen en yeni eğlence cihazı Nokia N8 Four Seasons Bosphorus Hotel'de gerçekleştirilen bir etkinlikle tanıtıldı.

Nokia Türkiye Genel Müdürü Conor Pierce, konu hakkında şunları söyledi: "Günümüzün yüksek beklentileri olan tüketicilerine hitap edebilmek için, akıllı telefonların eğlenceli, yararlı ve güzel olması gerekiyor. Kullanım kolaylığı, mükemmel çokluortam performansı ve zarif tasarım, paketi oluşturan vazgeçilmez unsurlar. N8 ve yeni Symbian işletim sistemi ile birlikte, dünyanın en popüler akıllı telefon platformu üzerinde alışılmış, daha hızlı ve daha sezgisel bir kullanıcı deneyimi sunuyoruz. Tüketicilerden Nokia tarihindeki en yüksek ön siparişi alan Nokia N8'i Türkiye'de kullanıcılarla buluşturmaktan büyük heyecan duyuyoruz."

E

Erturk

Misafir
Bu tip telefonlar nedense hiç hoşuma gitmiyor. iPhone de dahil. Belkide dokunmatik kullanma korkum ve rahatsızlığımdandır. Tabi bu tip komplike sistemlere sahip telefonların hangi niyetle kullanıldığıda baglı.

Dünyanın en iyi 6. telefonu olmasına ragmen, şahsen benim gözümde şu anda 1 numara olan model ise aşağıdakidir ;)

103171_e72.jpg

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5