Mercedes-Benz Sprinter 10+1 Minibüs, İzmir’i ziyaret etti

deltafx

0
İyinet Üyesi
Katılım
20 Kasım 2013
Mesajlar
1,713
Reaction score
0
Mercedes-Benz Sprinter 10+1 Minibüs, İzmir’i ziyaret etti

• Mercedes-Benz Türk, Yeni Sprinter 10+1 Minibüs’ü Türkiye’nin 13 farklı bölgesinde tanıtmak üzere düzenlediği “Sprinter 10+1 Roadshow” kapsamında İzmir’i ziyaret etti.
• Yeni Sprinter 10+1 Minibüs, başta turizm sektörü olmak üzere personel ve servis taşımacılığı yapan şirketlerin beklentilerini eksiksiz karşılıyor.

Mercedes-Benz Türk, 15 Şubat – 04 Mart 2015 tarihleri arasında Türkiye’nin farklı bölgelerini ziyaret ederek dar sokaklardaki yüksek manevra kabiliyeti, bagaj hacmi, otomatik açılıp kapanabilen sürgülü kapısı, gruplar için ideal koltuk kapasitesi ve şehirlerarası seyahat etmek isteyen turistlerin ihtiyaçlarına yönelik hazırladığı Sprinter 10+1 Minibüs’ü kullanıcılara yakından tanıttı. Etkinlik kapsamında Mercedes-Benz Türk, 02 – 04 Mart tarihlerinde İzmir’i ziyaret ederek Çeşme, Foça, Kuşadası gibi bölgenin önde gelen turizm lokasyonlarında aracı tanıttı.
Mercedes-Benz Sprinter 10+1 Sprinter Minibüs, İzmir-Çeşme otobanında test edildi
Güvenlik, konfor, tasarım, yakıt tasarrufu, geniş ve güvenilir servis ağı ile en çok tercih edilen Mercedes-Benz Sprinter 10+1 Minibüs, roadshowun son durağı olarak İzmir’e geldiğinde bölgenin basın mensuplarına da yakından tanıtıldı.
Mercedes-Benz Türk yetkili bayii Egemer Hafif Ticari Araç Satış Müdürü Ali Koral ve Has Otomotiv Hafif Ticari Araç Satış Müdürü Özkan Yavru’nun da katılımı ile düzenlenen etkinlikte, 100 cm3’e kadar çıkarılmış bagaj alanı ve 3 nokta emniyet kemerli, konforlu yolcu koltuklarıyla turizm taşımacılarının tüm ihtiyaçlarına cevap verebilen araçla ilgili detaylı bilgi alan basın mensupları, trafiğe kapalı alanda Mercedes-Benz Sprinter 10+1 Minibüs’ü test etme ve deneyimleme fırsatı buldu.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Kurumsal İletişim Bölümü
Tel: (212) 867 37 26-33 Fax: (212) 867 44 04Araç, 5,9 m3’lük boyuyla özellikle dar sokaklara sahip turizm bölgelerinde rahatlıkla kullanım alanı bulurken standart ve lüks donanım seviyesi olarak 2 farklı seçenek ile satışa sunuluyor. Lüks paket kapsamında 5,8 inch ekran görüntülü Audio 15 radyo, kromajlı ön panjur, halojen sis farı, viraj aydınlatmalı bi-xenon farlar, far yıkama sistemi, hız sabitleyici, kilitlenir torpido gözü standart olarak sunuluyor.
Çevreci ve ekonomik motor teknolojisi ile turizmin yıldızı Sprinter 10+1 Minibüs
Sprinter 10+1 Minibüs, yenilikçi BlueEFFICIENCY teknolojisi ve ECO start-stop fonksiyonuyla hem karbondioksit emisyonunu hem de yakıt tüketimini düşürürken 4 silindirli, 163 Bg (120 Kw) gücünde ve Euro 5 emisyonlarını sağlayan 316 CDI turbodizel motoruyla çevreyi korumaya devam ediyor. Kendi sınıfında sensörlü elektrikli kayar kapıya sahip tek fabrika çıkışlı araç olan Mercedes-Benz Sprinter’da, hassas sensörler sayesinde ufak bir dokunuşla dahi kapı geri açılabiliyor ve yaşanabilecek sıkışma kazaları önleniyor.
Kendi kategorisindeki en güvenli araç
Kategorisinde en güvenli araç olarak tanımlanan Sprinter’da 9. nesil “Elektronik Dengeleme Programı” (ESP) olan “ADAPTIVE ESP” ve rüzgar savrulma asistanı standart olarak sunuluyor. Değişken yük ağırlığını dikkate alarak aracın ağırlık noktasını hesaplayan bu sistem, araç güvenliğini büyük ölçüde arttırıyor. Araç aynı zamanda BAS fren destek sistemini, ASR anti patinaj sistemini, ABS anti blokaj sistemini ve EBV elektronik güç dağıtım fonksiyonlarını da sunmasıyla güvenlik standartlarını bir üst seviyeye taşırken tüm standart güvenlik donanımları ile kategorisinde en güvenli araç olarak tanımlanıyor.
Müşteri odaklı stratejilerine paralel olarak başta turizm sektörü olmak üzere pazardaki lider konumunu devamlı güçlendiren Mercedes-Benz Türk, Sprinter 10+1 Minibüs Roadshow kapsamında İzmir bölgesi dışında Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinden Nevşehir, Kapadokya, Kayseri, Antalya, Burdur, Isparta, Bodrum, Marmaris, Fethiye ve Dalaman’ı da ziyaret etti.
Mercedes-Benz Türk, müşterilerinin stratejilerini yakından takip ederek beklenti ve taleplerini yerinde dinlemeye, araç ve hizmetlerini tüm Türkiye’de detaylı olarak anlatmaya devam ediyor.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
Üst