Mercedes-Benz Türk Kamyon’da 2015 yılında da başarıyı hedefliyor

deltafx

0
İyinet Üyesi
Katılım
20 Kasım 2013
Mesajlar
1,713
Reaction score
0
Mercedes-Benz Türk Kamyon’da 2015 yılında da başarıyı hedefliyor
Mercedes-Benz Türk, 2015 yılı başında düzenlediği geleneksel bayi satış müdürleri toplantısı ile bayileriyle bir araya geldi.
Toplantıda 2014 yılı başarısı kutlanırken 2015 yılı öngörüleri ve hedefleri masaya yatırıldı.
Mercedes-Benz Türk, 2015 yılında da satış adetlerini yukarıya taşımayı, pazar payını artırarak güçlü konumunu korumayı hedefliyor.
19-21 Ocak tarihleri arasında düzenlenen Mercedes-Benz bayi satış müdürleri toplantısında Mercedes-Benz Türk, 2014 yılının 18.353 adetlik rekor kamyon satışını bayileriyle birlikte kutladı. 13 yıldır 6 ton ve üzeri kamyon piyasasının lideri konumunda olan Mercedes-Benz Türk, 2014 yılında da pazar liderliğini koruduklarını duyurdu ve bu başarıda emeği geçen bayilerine teşekkür etti.
Bayi toplantısı programı kapsamında, Mercedes-Benz Türk’ün Türkiye kamyon pazarındaki faaliyetleri değerlendirildi. 6 ton ve üzeri kamyon segmentlerindeki pazar analizi ve satış rakamlarının mercek altına alındığı toplantıda, ikinci el birimi TruckStore, Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, Satış Sonrası Hizmetler yöneticileri ve bayi satış müdürleri ile birlikte 2015 yılı beklenti ve hedefleri değerlendirildi. Bilindiği gibi Mercedes-Benz Türk, finansman, geri alım, takas, sigorta ve satış sonrası hizmetleri ile müşterilerine tek elden entegre hizmet sunmaya devam ediyor.
Mercedes-Benz Kamyon Pazarlama ve Satış Müdürü Bahadır Özbayır etkinlik sırasında yaptığı konuşmada: “Başarılı bir yılı geride bıraktık. Ancak başarı tesadüf değildir ve her defasında yeniden titizlikle çalışmayı gerektirir. Markamızın kamyondaki geleneksel başarı çizgisini önümüzdeki yıl içerisinde daha da yükseğe taşıyacağından kuşkumuz yok, Mercedes-Benz kamyon ekibi olarak 2015 yılına hazırız.” şeklinde konuştu.
Mercedes-Benz Türk, 2015 yılında kamyon pazarındaki payını artırıp konumunu daha da güçlendirmeyi, yatırımlarını sürdürmeyi, müşteri ve pazar beklentileri doğrultusunda ürün portföyünü geliştirip genişletmeyi hedefliyor. Bayi, çalışan ve tedarikçi işbirliği ile kurulan birebir ve uzun soluklu temaslar kapsamında müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak da şirketin öncelikleri arasında yer alıyor.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst