Mercedes-Benz Türk'ten 2015 Avrupa Basketbol Şampiyonasıı’nı Berlin’de izleme fırsatı

deltafx

0
İyinet Üyesi
Katılım
20 Kasım 2013
Mesajlar
1,713
Reaction score
0
Mercedes-Benz Türk'ten 2015 Avrupa Basketbol Şampiyonası’nı Berlin’de izleme fırsatı

• Mercedes-Benz Türk, yeni sosyal medya kampanyası kapsamında, “Bu sayı da benden” diyen takipçilerini 2015 Avrupa Basketbol Şampiyonası’na götürüyor.

• Şampiyona maçlarını Berlin’de izleme şansını yakalamak isteyenlerin, Basketbol Milli Takımı’na destek olmak için bir “basket sayısı” videosu çekerek, #busayidabenden etiketiyle sosyal medya platformları üzerinden, tüm kullanıcılara açık şekilde paylaşmaları yeterli olacak.

Türk Milli Basketbol Takımları resmi sponsorluğunu 2001 yılından bu yana sürdüren Mercedes-Benz Türk, sosyal medya kanalları Instagram ve Vine üzerinden başlattığı “Bu sayı da benden” kampanyasıyla takipçilerini, Basketbol Milli Takımı’na destek olacak videolar çekmeye davet ediyor.


#busayidabenden videosu ile Milli Takım’a destek
Yarışmaya katılmak isteyenlerin 26 Ağustos 2015 tarihine kadar bir “basket sayısı” videosu çekmeleri ve bu içeriği belirtilen sosyal medya platformları üzerinden #busayidabenden etiketiyle tüm kullanıcılara açık şekilde paylaşmaları gerekiyor. Jüri tarafından kategoriye uygunluk ve yaratıcılık gibi çeşitli kriterlerle yapılacak değerlendirme sonucunda birinci seçilen katılımcı, dilediği bir arkadaşı ile 2015 Avrupa Basketbol Şampiyonası kapsamında canlı maç izleme fırsatı kazanacak.
İki şanslı isim hem maçları canlı izleyecek hem de Berlin turu yapacak
Türkiye Basketbol Federasyonu ile sponsorluk sözleşmesini 2018 yılına kadar uzatan Mercedes-Benz Türk, kazanan takipçisi ve bir misafirine ödül olarak; Avrupa Basketbol Şampiyonası grup maç biletlerinin yanı sıra Berlin’de 2 gece konaklama, gidiş-dönüş uçak biletleri, Berlin kültür turu organizasyonu, havaalanı vergileri ve havaalanı-otel transferlerinden oluşan paketi hediye edecek.
Kazananlar sosyal medya üzerinden duyurulacak
Büyük ilgi gören yarışmanın kazanan isimleri http://www.busayidabenden.com, www.facebook.com/MercedesMilliTakimlar, www.twitter.com/mbmillitakimlar adreslerinden 27.08.2015 tarihinde eş zamanlı olarak duyurulacak.Mercedes-Benz Türk A.Ş. Kurumsal İletişim Bölümü
Tel: (212) 867 37 26-33 Fax: (212) 867 44 04Yarışmanın katılma koşulları ve ayrıntılı bilgi için: www.busayidabenden.com
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst